Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltatjátok a 6 hónapnál...

Oltatjátok a 6 hónapnál idősebb babát infulenza ellen? Most 8 hónapos, de még nem tudom mit tegyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szoptatsz még? mert ha igen akkor eleg ha te megkapod, en ezert nem oltattam
2013. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem és szigorúan csak a kötelezőket adatom be.

Szakmámban tapasztaltam, hogy egy elég nagy gyógyszergyártó humán vonalon is!!!! olyan vakcinát hozott forgalomba, amiről 3 év után derült ki, hogy a beoltott állat borja sok esetben genetikai rendellenességgel, fejletlen csontvelővel születik, és ezáltal 5%-ról 17 %-ra emelkedett az elhullás és 5x-re a gyógyszerköltség! Egy rossz vivőanyag miatt!!!!! Ezek után még a kötelezőktől is félek, mert az állatoknál felhasználható vakcinák előállítására is ugyanolyan szigorú törzskönyvezési szabályok vonatkoznak, mint a humánra....No komment!

2013. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7.es vagyok ,a gyerekorvosunk nagyon erőszakoskodik hogy hu mivel nagyon beteges volt , a kisfiam most már nem az ,feltétlen adjuk be!!
2013. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon örülök hogy igy gondolkodtok , ez tök jó!!!!
2013. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem, és nem is fogom. Magamat is egyszer oltattam, amikor 2009-2010-ben volt a nagy H1N1 kampány, akkor voltam terhes a fiammal és javasolták a dokik. Azóta se semmit, pedig megint kismama vagyok, de inkább vitamint szedek, eszek meg sűrűn mosom a kezem stb stb.

Én speciel az ismerettségi körömben sok olyat hallottam h jobban megbetegedtek, mintha nem adatták volna be. Bár nem csak ez miatt nem adatok.

Kötelezőkön kívül egyedül az agyhártya ellenit kapta meg.

2013. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!