Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizsgaidőszak kisbaba mellett?

Vizsgaidőszak kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hónapos a kisbabám és még van 2 vizsgám az egyetemen... ez nem sok, a nagyját már megcsináltam a szülés előtt! Elég rosszul érzem magam, mivel nekem nem megy a tanulás a baba mellett! Mit csinalok rosszul? Egyszerűen hulla vagyok! Sok mindenkitől hallottam, hogy Ő igy meg ugy, hú de szuperul birta babaval csinalni az egyetemet, de nekem nem megy a napi 4-5 ora alvas, raadasul a kisbabam napkozben sokat van fenn, egyedul is ritkan van el, tehat napkozben kb. 2-3 oram lenne max tanulni... ez rendben is lenne, de kozben uszik a lakas, es akkor meg nem ettunk semmit! a Párom nagyon sokat segit, de joforman nincs is itthon! segitsegem az lenne, de nem tudok ugy tanulni, hogy hallom, hogy a babam kozben sir, stb... nem tudom mi lesz igy...
2013. jan. 10. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mennyi idős a kicsi?
2013. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, nem figyeltem, tehát egy hónapos :) Szóval, ha ölben van, akkor nyugodt? Mert ha igen, akkor be kéne szereznetek egy hordozókendőt, így ő nyugodt, mert rajtad van, neked a két kezed szabad, el tudod látni a háztartást, és tudsz tanulni is, sok ismerősöm így csinálja :)
2013. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
5 hónapos a kislányom és még egy vizsgát sem bírtam megcsinálni, pedig december közepe óta tart a vizsgaidőszak. Őszintén szólva kedvem sincs hozzá, nem tudom mi lesz.
2013. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát akinek sikerült annak vagy nagyon jó alvó lehet a babája de elképzelhető hogy nem is volt olyan sima ügy a baba mellett tanulni, mint ahogy mondják...
2013. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a kendőt javaslom:), másfél évig voltam egyetemista a babámmal:), én úgy tanultam, hogy magamra kötöttem, akár rajtam is aludt nagyokat ha épp nehezebb napja volt:). Így ment a tanulás is, és a lakás is egyben maradt, főzést is megoldottam, vagy séta- időben elmentem egy menzára ennivalóért.

Azért az fontos, hogy ez nem a csillivilli lakás és a háromfogásos menük ideje:), rangosrolni kell. Baba és tanulás, pihenés az első helyeken, minden más utána:).

2013. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet beszerzek akkor egy ilyen hordozókendőt, jó ötletnek tűnik :) szép hétvégét Nektek!
2013. jan. 12. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés: ti az egyetemet nappalin vagy levelezőn csináljátok?
2013. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!