Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós alvás, evés kérdés?

3,5 hós alvás, evés kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam 3,5 hós.


Az első 2hétben itthon 2óránként kelt enni éjjel. Aztán kb. 1,5 hós korától este 10-től elaludt hajnali 4-ig , akkor evett elöszőr. Meg is voltam lepődve.

2 hete azt csinálja, hogy az esti evésnél hadakozunk. minden más fontosabb az evésnél, úgy kell szinte lefogni. Lefekszik aludni fél 10-kor, és hajnali 2-kor felkel (eszik), majd felébred 4körül (cumi). Cumival vissza alszik 5-fél 6-ig és akkor megint eszik.

Miért csinálhatja ezt?


Köszönöm!


2013. jan. 14. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy evés előtt bekened az ínyét dentinoxal vagy a gyógyszertári keverékkel(szerintem ez jobb)egy kicsit elzsibbasztja hátha jobban eszik.
2013. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az enyém dettó ugyanilyen...jövő héten lesz 4 hónapos. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :D
2013. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy akkor ez természetes dolog. De hát akkor ennek is vége lesz, nem aggódom :) Köszönöm nektek!
2013. jan. 14. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!