Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek "baj" ha néha a...

Szerintetek "baj" ha néha a kislányom (8hós) apukájával fürdik a kádban?

Figyelt kérdés

Kislányom imádja a vizet. Néha miután letusoltam, engedtem egy kád vizet és a együtt fürödtem a babámmal, ami mindkettőnk számára nagy élvezet volt :)

de most már nehezebb a lányom és arra gondoltunk párommal hogy apával is megfürödhet nyugodtan. mindketten jól érzik magukat, csak felmerült bennünk a kérdés, hogy ez nem-e baj? vagy meddig fürödhetnek együtt (hány éves korig)?

valahol olvastam hogy az együtt fürdés is erősíti az apa-baba kapcsolatot!

Szerintetek?

Rosszindulatú és "én soha nem fürödnék együtt a gyerekkel" fajta válaszokat nem kérek!!Köszönöm!!!


2013. jan. 14. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kisfiunk van. Mi mindketten szoktunk vele fürdeni. Ritkán, de szoktunk. 9 hónapos.
2013. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Én simán beteszem majd az apja mellé akkor is.Most 3 hónapos.Egyszer fürdött az apjával csak,mert nincs a fürdőben fűtés és elég hideg van mostanában.Hugom 4éves,ő szokott az apjával fürdeni és öcsémékkel is fürdött már,akik 16 és 18évesek,de persze velük max 2éves koráig.Mi baja lenne,ha vele fürdene?!Nem látok benne semmi rosszat.Ha a szülő és a gyerek is élvezi,miért ne?!Szerintem 4-5éves koráig oké ez,utána nem fürdetném már szerintem,mert nagykislány lesz a törpénk.
2013. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
73%
Dehogy baj. Ez teljesen termeszetes foleg ilyen korban mimt a gyermeketek van. Csak a rossz nyelvek mondjak hogy egeszsegtelen. De szerintem amikor eljon az ideje a kisgyerek ugyis jelezni foglya,hogy egyeful szeretne lenni a tisztalkodasnal, es akkor mar tudtok alkalmazkodni.
2013. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom már megmondta, hogy tavasszal lecseréljük a fürdőkabint egy kádra. Pont azért, hogy a kisfiunkkal együtt tudjon majd pancsolni. Én is fürödtem apámmal kiskoromban lány létemre. Nálunk ez természetes volt akkor, úgyhogy természetesnek veszem, hogy amíg a gyerek kicsi alkalomadtán az apával fog fürödni. És szerintem én is fürdök majd vele. De hogy meddig? Hát szerintem olyan 2 éves korig fogom engedni, utána egyedül is fog menni :-)
2013. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?!

Az én lányom 6hós kora óta fürdik az apjával. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Én is 1 kicsit ódzkodtam ettől, mert apukám nem élt velünk nagyon kis koromtól, így nem igazán értem meg ezt az apa lánya dolgot... De aztán belegondoltam, h ez a gyereknek és apának is élmény...

2013. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy meddig jó együtt fürdeni, de nálunk is előfodul. Kisfiúnk van, velem is, apával is fürdik.
2013. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy a kislányom az apjával fürödjön.

Egyébként, ha megkérdezed, hogy szerintünk baj-e, akkor miért nem fogadod el, ha valaki nem ért egyet ezzel??? (lsd utolsó mondatod) Megerősítést vársz tőlünk a döntésetekre? Ezek szerint te sem vagy benne biztos....

2013. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát én biztosan nem tenném.
2013. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 hós kislányunk van, apa azt mondta, még gy pár hó és meztelen sem mutogathatja magát.
2013. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18 hónapos lányommal minden este együtt fürdünk, vagy én vagy a párom. És ez még hosszú ideig így is lesz...
2013. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!