Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek "baj" ha néha a...

Szerintetek "baj" ha néha a kislányom (8hós) apukájával fürdik a kádban?

Figyelt kérdés

Kislányom imádja a vizet. Néha miután letusoltam, engedtem egy kád vizet és a együtt fürödtem a babámmal, ami mindkettőnk számára nagy élvezet volt :)

de most már nehezebb a lányom és arra gondoltunk párommal hogy apával is megfürödhet nyugodtan. mindketten jól érzik magukat, csak felmerült bennünk a kérdés, hogy ez nem-e baj? vagy meddig fürödhetnek együtt (hány éves korig)?

valahol olvastam hogy az együtt fürdés is erősíti az apa-baba kapcsolatot!

Szerintetek?

Rosszindulatú és "én soha nem fürödnék együtt a gyerekkel" fajta válaszokat nem kérek!!Köszönöm!!!


2013. jan. 14. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bár nekem 3 éves de nem fürödtek soha együtt mivel ha kicsiként ezt szokta meg nagyként is igy lesz és én nem szeretném ha látná az apja micsodáját nálunk nem volt szokás hogy mutagatjuk egymást bár... mindenkinek saját joga ..csak nekem furcsa volt mikor a párommal anno együtt fürödtünk az anyja simán bejött a közel 30 éves fiát hogy a fürdőbe mert neki pisilni kellett hát én ezt nem akarom..
2013. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"ha kicsiként ezt szokta meg nagyként is igy lesz"


Már ne is haragudj kedves utolsó, de még ennél nagyobb hülyeséget nem hallottam. Hallottál már 18 éves lányról, vagy akár csak 7-8 évesekről is, akik még apuval akarnának fürdeni? Nem is beszélve arról, hogy mondjuk a pelust, cumit, babakocsit is megszokják ebben a korban és később mégsem lesz rá szükségük :-)

2013. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem de mondjuk ha megszokja hogy nem szégyenlős apu előtt vagy bárki előtt aki előtt annak kellene akkor simán 18 évesen végig fog szambázni az apja előtt az előszobában mondjuk ha véletlenül ott felejti a telefonját.. vagy nem tudom én nem szeretem a pucérkodást :-) lehet én vagyok buta ..de ez van
2013. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hónapos, szokott az apjával fürdeni, vagy hárman együtt, de leggyakrabban egyedül fürdik. Nem hinném, hogy ez olyan nagy gond, nyilván, ha nagyobb lesz, 2-3 éves nem fognak együtt fürdeni.
2013. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!