Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. Hány hónapos korukban...

Kb. Hány hónapos korukban vettétek észre a babátoknál, hogy reggel vagy a délutáni alvás után büdi a kis szája?

Figyelt kérdés
Ez a fogaktól van vagy a gyomortól?
2009. aug. 29. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hós és még sosem volt büdi a szája, pedig már 6 foga is van. Bár én 6 hós kora óta mosom a kis fogait bébi fogkrémmel.
2009. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Büdi" alatt mit értesz?

Mert én pl imádom amikor szopi után olyan kis tejföl-szagú... ahogy elkezdte megemészteni az anyatejet (8 hós)

2009. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet oltástól, vagy ha beteg.


olyan kis egészséges szájszaga akkor lesz ha már jó pár (több mint 5) foga lesz. akkor kell elkezdeni tényleg mosni.

2009. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 foga van.Olyan finoman büdi.Nekünk felnőtteknek is felkelés után büdi,de persze az övé nem annyira.11 hós egyébként,és köszi a válaszokat.
2009. aug. 29. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én mucusomnak is büdi,de apa mindig szagolgatja,mert szerinte ez olyan édi.Egyébként nem olyan,mint egy felnőtté,de azért ez kifejezetten az.Pedig mi is kétszer mosunk fogat.Egyébként egy éves,de már legalább két hónapja észrevettük:)

Ja,és szerintem főleg a cumi miatt van.

2009. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!