Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok mellett...

1 év körüli babátok mellett mennyit megy a tv? Ő mennyit néz mesét?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van nagyobb tesó,úgyhogy ha ő nézi,akkor megy.Reggel 8ig,aztán este mikor megint együtt vagyunk.Nappal sosem kapcsolom be,nem tudom miért,leginkább valamerre csavargunk,amúgy nem vagyok tv ellenes.
2013. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk egész nap megy... Nagyon bánt, hogy ennyire rászoktattuk, de java részt nem is nézi, csak valami zene szóljon neki és közben játszik, ha pedig kedvenc zenei klipje van akkor azt megnézi, vagy ha valami kedvenc gyermek dalos kis rövid műsor akkor azt....
2013. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokat megy a tévé egész nap szinte. Éppen ezért a Minimaxra kapcsolok. Van egy két mese, amit néz, de inkább csak a zenéjét követi némelyik mesének. Persze attól függetlenül ő kotor a lakásban, és néha megáll előtte pár percre, felemeli a fejét, aztán megy tovább....dolga van...
2013. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem néz TV-t a lányom. Rádió megy egész nap, mi akkor tévézünk, ha ő már alszik.
2013. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lányom 10 hónapos. Minden nap ebéd után megnézzük a gyerekdalokat laptopon. Kb 20 perc..imádja. Tv-t nem nézünk, napközben rádió szól, mert nem szeretem ha néma csend van:)
2013. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1 éves a lányunk, napi 1-2 órát megy (nem folyamatosan) a TV a nappaliban. Nem igazán nézi, annyira még nem köti le, hogy üljön és nézze, inkább én nézek meg pár sorozatot kikapcsolódásképpen. Ő meg játszik, jön-megy, néha-néha odanéz.
2013. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokat megy a tévé napközben, itt a Jimjam a sláger, de nem nézi, csak a kezdődalokra táncol, aztán már megy is tovább, nem ér ő rá ilyesmire, hogy leüljön tévézni :) Van hogy itt is zenecsatorna megy, de van hogy én nézek felnőtt műsort, mert rá se pillant ha épp nem reklám megy vagy valami dallamos. Rádiónk nincs és nem bírom a csendet, megszoktam, hogy valami mindig zörög körülöttem. Valószínű így ő is ezt fogja megszokni, de nem függő, ha a mamánál vagyunk hétvégén ott csak rádió van és csak este és nem viselkedik másként.Ja, 16 hónapos
2013. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a 14 hónaposommal vagyunk itthon akkor semennyit se megy.

Ha a nagyobbak (6 és 4 évesek) itthon vannak akkor reggel megy egy órát kb. félig meddig figyelnek csak oda (minimax, jimjam , m2 ilyesmi) a kicsi oda se néz a tévére kb. annyira nem érdekli.

És délután olyan 5-6 felé is 1 órát megy. Ennyi.(szintén mese csatorna)

Nem vagyok tv ellenes,de csak 1-2 mese érdekli őket kifejezetten a többi nem, akkor meg "alapzajnak" minek menjen ők 3an így is épp elég alapzajt csinálnak nem kell még pluszban egy zajforrás:)

2013. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kislányom. Mi csak este 7 körül kapcsoljuk be a tv-t, nappal egyáltalán nem nézzük. De este is már csak én nézem, miután őt letettük. Hétvégén más, akkor a párom miatt sokkal többet be van kapcsolva a tv, általában a natgeo-t nézi vagy más ismeretterjesztő csatornát. Rajzfilmet nem a tv-ben szoktunk nézni mert nem nagyon vannak jók, legalábbis a lányomnak nem tetszenek, de a számítógépen naponta kb. fél órát nézhet rajzfilmet, amíg én mosogatok vagy mást csinálok.
2013. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk van tv (még), de nem nézheti. 11 hós egyébként. Mi is ritkán nézzük, max. este egy kicsit, amikor a pici már alszik. Nem támogatom a mesenézősdit, inkább diavetítek neki! rádió megy sokat, mert szeretjük a zenét, de ha lehet és amíg bírom énekelek neki.
2013. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!