Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-hónapos kislányom már egy...

13-hónapos kislányom már egy hete nem fogadja el a tápszert, most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már tápszert is váltotunk (Milupa,Mildibé)de ezeket sem eszi a lánykám.

Beszéltem a védönővel azt mondta hogy nincs semmi baj potoljam tejtartalmú ételekkel.(sajt,joghurt,túró stb...)


2009. aug. 29. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg rendes tej?

Amúgy ha nem kéri, tényleg jobb, ha pl joghurtot adsz neki. Gondolom ilyenkor már csak reggel-este kap (az én fiam két éves lesz és még mindig tejet kap reggel és este), akkor reggelire és vacsira ehet ugyan úgy joghurtot vagy ilyesmit is. Én szoktam olyat is csinálni, hogy gabonapelyhet adok, abban is ugye ott a tej, és azt eszi.

2009. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy a tejet sem isza, sem a kakaót! Már mindent kipróbáltunk (tejbegriz, zabpehely tejbe) és akkor se kell neki. A védönő azt mondta hogy nem baj.
2009. aug. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!