Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú őszi cipőt...

Milyen márkájú őszi cipőt vesztek babátoknak?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, már 1 hónapja jár, és kapott egy siesta kisszandált, de kifejezetten nem szereti, aztán vettünk neki egy Maus magyar gyártmányút, ami kényelmesebb lehet, de most nem tudom eldönteni milyen legyen az őszi cipőcske!Segítsetek légyszi!
2009. aug. 29. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk már megvan. :)) Bobby Shoes a márkája. nagyon kénylemes kis sipők. Most akciózva vannak a deichmannban,3000 Ft-ért. INGYEN VAN AZ ILYEN JÓ CIPŐ ENYIÉRT!!!
2009. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Az én lányomnak szinte minden cipője Nike vagy Adidas volt.Mikor menni tanult akkor volt neki Elefanten is, és egy Zetpol is!Nagyon kényelmes mind, és jól fogják a lábat!
2009. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
elefanten. bár nekünk most nike van, ez marad őszre is. de ha most cipőt kellene vennünk, akkor elefanten lenne.
2009. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Én siesta őszi cspőt vettem neki 9000ft-ért a nyári szandálja is az volt és nagyon szerette.Már járni is tud


11,5hónapos baba anyukája

2009. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
elephanten
2009. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Veszek a kínaiba, az is jó , tartja a bokáját, kényelmes!

Felesleges pénz kidobás, jobb esetben 1-2 hónapért.

Egyszer vettem siestát 6000 -ért, 2 hét alatt kinőtte, pedig direkt 1 számmal nagyobbat vettem.

Azóta kínaist veszek, bevállt!

2009. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nem veszek neki kínait,pedig anyósom ott dolgozik,de ő sem ajánlja.néha olyan árukat kapnak amik büdösek,penészesek és ők tisztogatják-pedig nem egy lebuj ahol dolgozik....az első cipőnk siesta volt,nagyon szerette-én is rajta,kényelmes volt kb3hónapig-19es,11000ért,utána assot vettünk-állítólag ez a márka a siesta egyik alapító tagjának kiválása után jött létre-6000ért ez is nagyon jó,bár jövőre már tuti puhább kérgűt veszek neki-nike-ot pl,mert csak zoknival adható rá,mert feltöri a puha kis sarkát...most egy adidas sport cipőt vettünk 6300ért-csak jelzem a kínaiban ésn 4500-5000nél nem láttam olcsóbban a kis cipőket...,télire pedig egy jó meleg vagy siesta vagy assot kap majd..még nem tudjuk pontosan...nekünk egy szezont kibírt eddig egy cipő...jól kell választani méretet sztem..14hós baba mamája
2009. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi Elephantent vagy clarks-ot veszünk az tuti!

Én akkor érzem jól magam, ha tiszta bőr ami a lábán van. Van neki csere cipője most egy wink sport cipi, ide a kertbe motorozni tökéletese, elől jó vastag gumi van rajta, illetve pocsolyázni egy gumicsizmácskája.

Ezek nem túl jók (márhogy beleizzadás, meg a láb tartása szempontjából) épp ezért a rendes "megyünk valahova" cipője mindig puha talpú, hajlékony és jól szellőző kell legyen legalábbis nálunk :)

2009. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%

23:59-es

A kérdésre válaszolj, ne az én válaszomat kommentáld!

Nekem ez a tapasztalatom, és képzeld el nem sok ész kell ahhoz hogy megfelelő méretű cipőt vegyél, de te biztos sokat gondolkodtál, a babák lába ebben az időben hirtelen kezd nőni, rohamosan! Nekem ne ugass!

2009. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
wáu
2009. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!