Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú őszi cipőt...

Milyen márkájú őszi cipőt vesztek babátoknak?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, már 1 hónapja jár, és kapott egy siesta kisszandált, de kifejezetten nem szereti, aztán vettünk neki egy Maus magyar gyártmányút, ami kényelmesebb lehet, de most nem tudom eldönteni milyen legyen az őszi cipőcske!Segítsetek légyszi!
2009. aug. 29. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

hát ez jó, nem csodálom, hogy kínait veszel a gyerekednek, amilyen a stílusod, csoda, ha nem csak a lába, hanem az egész személyiségfejlődése megússza egy enyhe kisiklással a normálistól.

már ha van gyereked és nem csak itt szórakozol

2009. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
azért érdekesek az "anyukák". azért kell mindenkit lepontozni, mert fontosanak tartjuk, h jó minőségű cipő legyen a babáink lábán??!! kissé nevetséges azt hiszem...
2009. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk siesta lett az őszi cipő.Könnyű,vastag gumis az orra,belül,kívül bőr.Én csak ezt adom rá.A játszótéren,az udvaron is,mert nem dísznek vettem,hanem az a lényeg,hogy kényelmes cipőben,ami helyesen tartja a lábát tanuljon meg járni,mert ha csak ünneplősnek használnánk,akkor nem sokat lenne a lábán.Ha koszos lesz,majd lemosom.ha kényelmes neki,akkor inkább ez legyen rajta több időt.
2009. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk csak nike, és elefanten cipőnk van!Magamnak sem veszek szutyok kínait, és a páromnak sem!Evidens, hogy a gyerek is normálisban jár!És nem azért mert megtehetem, hanem mert nem akarom a gyerekem gyógytornára járatni 10 évesen!Nekünk azért mert 1-2 évet használható egy nike!míg a kínais 1 hónapig!Számoljatok utána ha csak 1 havonta veszel cipőt mondjuk 3000ért a kínaiba, akkor is 18000nél vagy egy évben!És szar kínaisról beszélek!Egy márkás pedig 15-25között van, de egészséges, kényelmes, és 1-2 évet használhatod!


Jobban megéri minden szempontból a drágább.Mi minimálbérből élünk, de összespórolok mindig normálisra!

2009. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

A kérdező kérdezett én válaszoltam, a gyerekem nevelését meg ne merd fitogtatni, semmi közöd hozzám, nekem erre tellik, de ha van rá spórolt pénz, vegyétek azt! Nekem nincs!

Ja és nem én pontoztam!

2009. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát kiképzését és a talp hajlékonyságát egyebeket szem előtt tartva egy Nike se jobb mint egy másik sportcipő :((

Ha már van rá pénz, akkor stabil sarkú, jól tartó de olyan cipőt kell venni, aminek össze lehet hajtani a talpát akadály nélkül! Amiket írtak is itt, egy elephanten meg egy siesta sem olcsó!

Azért, mert Nike van ráírva és 10 ezer ft-nál kezdődik, még sajnos nem jó.:(

Egy gyógytornász

2009. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én zárt cipőt, első lépésként Falcon-t (5300) vettem. Aztán kaptunk egy szintem vadi új bundabéléses cipőt, márkát nem tudok. Tökéletes volt a lábára, még néha vékony zoknikával rá tudok adni, de hetek kérdése. Aztán télire siesta bakancsot (13000,-) Még egy kicsit nagy rá, vastag zoknival elmegy, talán jövőre is jó lesz. Most vettünk egy Maus márkájú teljesen bőr szandit a bölcsibe (5400,-)és Asso zárt bőr cipőt (7990,-). Nézzük mi is azért a márkát, de főleg a kényelmet, rá kell próbálni a babára. És még kell nézni neki egy váltócipőt szaladgálni. Hát jó kis kiadás...
2010. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!