Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kolléganőmnek született...

A kolléganőmnek született kisbabája és babanéző ajándékra lenne szükségem. Ti vetettek már újszülöttnek ajándékot, mit érdemes?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én pont ma vettem egy újszülöttnek. 68-es galléros pulcsit vettem és egy alvós plüsst. Szerintem a pelenka-popsitörlő hasznos, de semmi extra, elhasználják, kidobják, fogyó eszköz, ezek viszont megmaradnak emlékbe.
2013. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi sok babacipőt kaptunk, de egyszer sem használtuk egyiket sem. 1 hét alatt kinövi, meg amúgy is, minek adjak cipőt rá, ha úgysem megy? Meg nagyon nehéz feladni is. Természetesen örültem nekik, aranyosak, de hasznomra nem vált.
2013. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kovácsné Ildi válasza:
Szerintem teljesen okés a babacipő, mi is kaptunk egy Jack and Lily babacipőt, ami nagyon aranyos, és bár tény, hogy rögtön nem tudtuk használni, de eltettük és 6 hónap múlva az volt az első kis cipője.
2013. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!