Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok tippet/tanácsot, hogy...

Adtok tippet/tanácsot, hogy milyen eteto széket érdemes venni?

Figyelt kérdés
lànyom 5és fél honapos, a pihenoszéket lassan kinovi és bàr ulni még nem tud,de hamarosan szukségunk lesz etetoszékre. Milyet vàlasszunk? méret,anyag,funkcio,? minden vélemény érdekel . koszonom
2013. jan. 18. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposan vettünk mi is, még nem tudott ülni ő sem, ezért mindenképpen dönthető háttámlájút vettünk, és azt is ajánlom. Viszont főleg olyanok vannak a közép árkategóriában, amiknek nem a háttámlája dönhető, hanem az egész ülés billen hátra, nekem az nem volt szimpi. Egyet találtam ebben az árkategóriában, aminek csak a háttámlája dönthető:

[link]


Én nagyon szeretem. Nagyon masszív, nem olyan rozoga, mint ebben az árkategóriában nagyon sok (nagy a babám, úgyhogy szempont volt)

Nagyon kényelmes, szűkítőbetét nagyon kényelmessé teszi, nem dől ki oldalra, nem csúszik le a baba benne.

Könnyen tisztán tartható, mosógépben mosható a a pamut rész. Már 9 hónapos a lányom, szóval használjuk egy ideje, de nem bántam meg...

2013. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi .(ment a zold kéz) Azt még hozzàtenném,h àr nem szempont. vàrom a tovàbbi hozzàszolàsokat.
2013. jan. 18. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Fisher price etetőszék. Ujjonan 25 ezer, használtan 10-15.000

az anyag susogós, vízlepergetős, mosógépben mosható, vagy nedves rongyal tisztítható.

Magassága állítható, az asztal magasságához tudod igazítani, 2 tálcás.

A lába között van leesés gátló, 5 pontos öv

Dönthető több fokban.

Használtan vettem, de nekem is kiszolgál még 2 gyereket, és még el tudom adni, mert mint az új!


Ami ne vegyél, azok a 10-15 ezres székek, aminek az anyag a viaszos merev műanyag! Pár hónap alatt kiszagad, betöredezik.

Nem dönthető.

A baba lábai között nincs leesés gátló, 3 pontos öv van benne, kicsúszik a gyerek!

Nem állítható a magassága, ezért nincs az asztallal egybszintbe ha veletek eszik.

Tálcája nem levehető, 1,5 évesen nem fert bele a gyerek, alig tudtam kiszedni!

Egy kalap sz@r, és mégnfel is borúl!

Ilyet ne vegyél:

[link]

2013. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem számít az ár, akkor én a Chicco Polly-t ajánlom! Már a második gyereket szolgálja ki nálunk, hiper-szuper tuti kis etetőszék!!! 4 éve vettük, akkor 36 ezer forint körül volt, most nem tudom, hogy mennyibe kerül.
2013. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MI az elsőnél vettünk egy márkás hiperszupert, 25000 FTért, elszakadt, elmocskolódott (kimoshatatlanul), k. bonyolult volt visszatenni, ha egyszer lejött. Úgyhogy berágtunk, és a 2.-nál vettünk IKEÁs Antilopot, 5000 Ft volt kb, és bizony semmi gond nem volt vele, ha egyszer már ül a baba, akkor tökéletes. A 3. is ezt fogja használni, szivaccsal lesuvickolom és kész.
2013. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Bloom frescot ajánlanám. Dönthető kényelmes, még nem ülni tudó babát is bele lehet rakni.
2013. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Touragoo etetőszék. Ez tökéletes. És jó árban tudod is eladni. [link]
2013. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!