Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jó lenne babakocsinak 8-9...

Ez jó lenne babakocsinak 8-9 hónapos kortól?

Figyelt kérdés

Van egy nagy mély babakocsink,szeretem de tél után ár nem szeretném nagyon használni.Van egy esernyőre csukható sportkocsink,nem a legjobb választás volt a tesónál,de arra került anyagilag.Arra gondoltam,mivel több babát nem szeretnénk,hogy eladom mindkettőt és veszek egy jó kis babakocsit,amivel könnyen közlekedünk,jó a babának,anyának,kis helyen elfér...

Ezt néztem ki,mi a véleményetek róla?Elég rossz útjaink vannak itt falun....Kislányom most 6 hónapos,május körül váltanánk.


2013. jan. 19. 16:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ülőrészét két csavar tartja, ez esett ki egyébként, és teljesen elengedte a váz az ülést.
2013. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

5 baba kocsis vagyok , az egyik kocsim egy ABC desing járgány, take off

csak a márka miatt jutott eszembe

ha most vágnék bele ,kellene a szupi esernyő kocsi és egy Concord multi , mert ahhoz tesztelt ülés van, vagy maxi cosi ...

2013. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Elmondod melyik az a szuper esernyőkocsi? :)
2013. jan. 20. 11:26
 14/14 anonim ***** válasza:

wonderwalk

ilyen: csak új és jó :)

[link]


[link]


egyetlen egy hibája van, a karfa szipi szupi állítható de nincs bevonva neylonnal , maszatos hamar.Így mi tettünk rá neylont.

2013. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!