Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátokkal hogy...

6 hónapos babátokkal hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon nyűgös,és nagyon nehezen alszik el magától,ami eddig nem volt probléma.Ráadásul nagyon anyás is lett a kis drágám...nem tudom miért vannak ezek a változások?
2013. jan. 20. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
13án volt hat hónapos, két hete le se tudok mozdulni mellőle, ha egy picit is elmegyek már sír. Szinte egész nap nyűgős, nehezen alszik el, pár napja alig eszik, a hozzátáplálással így nem is haladunk. Ez az első szeparációs szorongás, holnap megyek tanácsadásra megnézetem majd az ínyét, a foga is jöhet. Nálunk még a túlzott mozgásfejlődés is bejátszik, mert két hét alatt a kicsit forgoktól eljutott a mászásig, most már az üléssel próbálkozik. Nem könnyű időszak, elég fáradt vagyok már.
2013. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is dettó ugyanez van!Az ínyén én nem látok semmit!Te látod már a jelét hogy jön a foga?
2013. jan. 20. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam 7-én volt 6 hónapos. Iszonyat hisztis, van, hogy egész nap csak nyafog. Már két foga kinn van. Most szerintem a felsőkkel küszködik. És nálunk is bezavart a mozgásfejlődés. Evéssel is gondok vannak, egyébként is rossz étvágyú, úgyhogy mi sem haladunk a hozzátáplálással.

Úgy látszik ez jellemző a most 6 hónaposokra???

Egy perc nyugtom nincs tőle, napközben kétszer 30 percet alszik, persze az elaltatás is küzdelem. Van, hogy éjjel 10-15-ször kelünk, néha órákig vissza sem alszik. Nem tudom ti hogy bírjátok Kedves Kérdező és Első, de én úgy érzem lelkileg, idegileg, fizikailag kimerültem ebben a fél évben.

Elkeserítő, hogy mindig van valami, ami megkeseríti a napjainkat és még nem is igazán tudtuk kiélvezni az együttlétet, mert minden napunk küzdelem...

2013. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam nagyon nyugodt baba, egész jól eljátszik egyedül is fél órákat. Napközben van, hogy sír egy picit amikor már nagyon nyűgős, esti alvásnál már nincsen gond. Mivel tápszeres baba jól haladunk a hozzátáplálással. AMióta húst is kap azóta még jobban szereti a zöldségeket. :)

Van már két foga alul, nem viselte meg egyáltalán.

Napirendünk már 8 hetes kora óta van közzel hellyel sikerül is betartani.

2013. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem lassan nálam is lemerül az elem!!!Kinőttük a hasfájást,most meg jön a foga.Tényleg mindig van valami,ráadásul nem jó evő"hízókúrán vagyunk",de most még kevesebbet eszik mint eddig.Úgy látszik ez a 6. hónap is húzós lesz.Kanalazni sem nagyon akar, és azt a pár falatot is az ölemben eszi meg.:(((
2013. jan. 20. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én úgy állok hozzá, hogy minden csak egy átmentei állapot és idővel majd könnyebb lesz. Nekem van még egy 3 éves kislányom, így néha nagyon nehéz, ha a kicsit sír, a nagy meg törödésre vágyik. Egy szerencsém van, hogy a két gyerek imádja egymást. Ami a fogzást illeti, úgy összezárja a száját, hogy bele se tudok nézni, ma megnézik a tanácsadáson. Kitartás! :)) Tavasszal már könnyebb lesz! :)
2013. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor neked sem egyszerű...2 gyerekkel!Kitartást mindannyiunknak!:)
2013. jan. 21. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ma voltam tanácsadáson, az doki mondta, hogy alul duzzadt az ínye, estére már éreztem a fogrecét az ujjammal mikor kentem neki a Dentinoxot. Remélem könnyebb napok jönnek...
2013. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!