Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogy szívjátok ki...

Anyukák! Ti hogy szívjátok ki porszívóval egyedül a pici babátok orrát?

Figyelt kérdés

Párom este jön haza a munkából, és nekem muszáj kiszívnom, mert nagyon szörcsög, de egyedül nem tudom lefogni. Szegény már retteg az egésztől. Kapkodja a fejét jobbra-balra, sikít, rúgkapál. Ma egy picit meg is sértettem az orrát. :(

4 hónapos


2013. jan. 22. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdésen mit lehet lepontozni??!
2013. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy valaki osztogatta a kezeket...

Kedves kezecske osztogató, te hogy csinálod? Megosztanád velünk? Kiimádkozod a taknyot?

2013. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem a haziorvos javasolta a kovetkezot.egy furdolepedore fektesd le majd a ket kezet tedd a teste melle,hajtsd ra a lepedot majd ugyan igyt a masik kezevel mint egy selyem guboba lenne,a feje persze mozog de azt megtartod kezzel.nalunk mukodott es igy nem szoritod meg.nem tudom erthetoen irtam e?
2013. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ugy latom nekem szerencsem van. 7 hetes kisfiam egesz jol turi, nem forgatja a fejet. Erosen szoritja a kezem, de vegig ugyesen turi. Olyan buszke vagyok ilyenkor ra :).
2013. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

7hetesen még bírják, majd 7hónaposan.. na akkor lehet kapkodni!! :))


Nekem a picim 2x volt kicsi letaknyosodva, de csak kicsit szerencsére. Először 3-4hetesen, ekkor még azt mondt a gyerekdoki, hogy ne orrszívózzam a porszívóval, csak kézivel, de az nem ért semmit, így egy kicsit a porszívót is használtam, de ekkor még simán tűrte, nem kapkodott.

Másodszorra pedig kb. 8hósan, én elkezdtem dajkálni, egyik kezét a hátam mögé tettem, a hónomalatt, és amelyik kezemmel tartottam, azzal a másik kezét fogtam, vállal a fejét támaszottam a mellemhez, a másik kezemmel pedig az orrszívót használtam... elég macera, de muszáj megcsinálni. :))

2013. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2013. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!