Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kisbabámat hogy...

2 hetes kisbabámat hogy levegőztessem?

Figyelt kérdés

Vigyem ki sétálni a babakocsiban vagy nyissam rá a szoba ablakot,vagy tegyem ki az erkélyre??Nincs túl hideg neki?

Olyan pici még...első babám!Segítenétek?!


2013. jan. 23. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltatok már kint babakocsival valamennyit?


Én úgy kezdtem, hogy először kb. egy hetesen vittem ki őket. Először elég 10-15 perc, aztán fokozatosan lehet növelni napi 10-20 perccel az adagokat. Egy hónaposan akár már egy órát is sétálhattok.

2013. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azén fiam nyári születésű, és én is2 hetesen kezdtem a levegőztetést.

Először napi 10percre mentünk ki, 3nap múlva 20p., és így tovább.

Ha felöltözteted rendesen, nem fázik meg.

Mi most is naponta járunk ki, és sosem volt baj.

(body, harisnya, rugi, pulcsi, naci,overáll, és egy mózes (most már takaró)

2013. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm. :)

Amugy nem voltunk még kint,ez lesz az első.

Csak aggódtam,hogy nem e betegszik meg ha kiviszem.

De,akkor jól felöltöztetem és vagy 10 percre kiviszem.

2013. jan. 23. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan, semmi baj nem lesz.

sőt, amit most csináltam: a szájhoz tekertem egy textil pelust, úgy h az orra kint volt, és úgy voltunk kint, h ne szívja be a sok hideg levegőt.

ne ijedj meg, ha az arca hideg. :)

2013. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jó rétegesen öltözteted, nem lesz baja, sőt jobban fog enni, aludni.

Én mindig adtam rá: body-t, rugdalózót, kiskabátot, bundazsákot, körbetekertem egy puha pléddel, egy vékony és egy vastag sapka, kesztyű, alá és fölé pléd:)

2013. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először rányitni az ablakot, én nem kezdeném a levegőztetést azonnali kivitellel. Nem tudom, hogy az ablak alatti levegőzés már volt e nálatok.

Az arcuk, szájuk, orruk elé pedig nem szabad semmit tenni az ilyen pici babáknak, mert kicsapódik a pára azon az anyagon és még oda is fagyhat, vagy a baciknak jó táptalaj.

2013. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam hogy felöltöztettem mintha kivinném,de csak ablakot nyitottam ki,kb 10 percre,utána kivittem az előszobába,csak az arcocskája volt kint,jól bebugyoláltam,aztán kivittem babakocsival egy fél órát sétálni,onnantól meg akár egy órát is,vagy kint aludt az előszobában,ami nálunk fűtetlen,soha nem volt beteg.Jókat aludt.
2013. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!