Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbánta valaki, hogy második...

Megbánta valaki, hogy második gyermeket vállalt?

Figyelt kérdés
Két gyerekkel hatványozódnak a feladatok, a gondok, nem jut annyi idő az imádott első szülöttre, újra kezdeni a babázást (éjszakázás, szoptatás, fogzás stb)..... Éreztétek úgy, hogy elég lett volna egy gyermek is és a kis tesóval együtt már sok......

2013. jan. 23. 16:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet, hogy hibát követtem el azzal, hogy szültem még egy gyermeket egy nem működő kapcsolatba! Én is imádom a gyerekeket és nem rángatom őket, csak néha elfáradok!
2013. jan. 23. 18:35
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Anyu mindig azt mondta, hogy 2 gyerekkel sokkal nehezebb, mint 1 vagy 3 gyerekkel. Elég, ha pl az iskolakezdésre, menzára gondolunk. A tankönyvek 3 gyerekeseknek ingyen járnak, a menza féláron. Egynek még csak-csak megveszi az ember a könyveket meg kifizeti a menzát, de kettőnek az már dupla pénz!
2013. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
9es vagyok. tényleg nem ítélkezni akartam ezzel meg nem azt akartam mondani ezzel hogy rosszul bánsz velük.
2013. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

10-ea vagyok. A lányom korababa volt, nem úgy indult a dolog mint a fiammal. Felhőtlenül boldog voltam mikor megszületett, normális körülmények között, időre a 2.baba és a kezembe adták. MIkor hazajöttünk a lányom mindig hisztizett a kicsi fiam meg egy angyal volt evett aludt. Akkor úgy éreztem hogy a kicsi a szívem csücske, de mikor múltak a hónapok már nem tudtam eldönteni.

Majd a te érzéseid is megváltoznak, úgymond kiegyenlítődnek. Amit most érzel az normális.

És igen csatlakozom hozzád, hogy nagyon gáz kettővel az élet.

A barátnőm második babája 4 héttel idősebb az enyémnél és a nagy 3 éves. Ő kimondta hogy megbánta

2013. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!