Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki fiatalon vallalt gyermeket...

Aki fiatalon vallalt gyermeket (18-20 evesen) - akar egy pillanatra is - megbanta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 10:26
 1/7 Antóniaa ***** válasza:

Nem. Én 20 vtam. Bár a házasság nem sikerült, de a gyereket nem bántam meg.

Az,hogy Neked mi a jó, ezt Te tudod csak. Van e olyan kapcsolatod,amire vállalhatsz gyereket, vagy nincs...

2011. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Én 20 évesen szültem. Összeházasodtunk a párommal,külön élünk a szülőktől,úgy döntöttünk,hogy megtartjuk a babát. Nem bántam meg egy kicsit sem. Persze azért,néha jó lenne csak úgy kettesben eltölteni az időt a férjemmel,vagy közös programokat csinálni. De a fiunk kárpótol mindent.
2011. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. 19 éves,6hónapos kislány anyukája
2011. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen szültem. Azon már volt, hogy elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha másképp döntök, biztos sok dolog könnyebb lenne, de ez részemről csak utólagos töprengés volt, és mindig arra jutottam, hogy egy picit sem bántam meg. Nem csak azért, mert imádom a fiam, hanem az életem minden területén ez után nagyon pozitív változás figyelhető meg.

23/L

2011. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 19.5 évesen szültem a fiamat(mára már 18 éves pasivá "cseperedett").Életem első legjobb döntése volt...a 2. legjobb döntésem a most 2.5 éves kisfiam volt.Igaz,én is leváltam,és a 2 fiúnak nem egy az édesapja,de nagyon jól megvagyunk így 4-en(ráadásul a volt férjem csípi a kicsit is).Szóval a válaszom határozott NEM!
2011. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22 évesen szültem, akkor voltunk 4 éve együtt. Mindenünk megvolt szerncsére, akkor még anyóssal, de 2 hónapos volt a fiam, mikor sikerült házat venni, és bár hitelre, de bírjuk. Most 25 vagyok, nemsokára jön a kistesó, és soha egy pillanatra sem bántam meg. Ha mégegyszer újra kezdhetném, ugyanígy csinálnám...2 gyereket tervezünk, de ha mondjuk 10 év múlva újra babáznánk simán belefér még. Ha mondjuk harminc akárhány évesen szültem volna, akkor vagy zsinórba kéne szülni, vagy nagyon kockázatos lenne negyven felett. Nekem így tökéletes, nem maradtam ki semmiből, nem is hiányzik semmi. A férjem egyébként is bármikor vigyáz a gyerkőcre, ha mondjuk pár órára el kell mennem. Buliba a 2 év alatt kb. 3-szor voltam, de már nem olyan, folyton hazavágytam....:)
2011. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem én szültem ilyen fiatalon, hanem egy családtagom, de ő megbánta nagyon is.

19 évesen szült, most 22, és most jött rá, hogy mennyi minden kimaradt az életéből, és akárhogyan is próbálja hétvégenként lepasszolni a gyerekét és kiélni magát, az már rég nem ugyanaz.

2011. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!