Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszamennétek dolgozni 9...

Visszamennétek dolgozni 9 hónapos baba mellől?

Figyelt kérdés
Röviden: maximális GYED-et kapok, kb. 110 ezer nettó, ha visszamennék dolgozni a fizetésem nettó 250-300 ezer körül lenne. Férjem jelenleg 100 ezret keres, nem biztos a munkahelye, mert határozott szerződése van. Ha most nem mennék vissza, 2 éves korában már nem tudnék visszamenni ebbe a pozícióba ilyen fizetéssel, csak alacsonyabb pozícióba kb. 120 ezres fizetésért, ha egyáltalán lenne helyem. Nagy a dilemmám, mert eredetileg 2 éves koráig mindenképp itthon akartam lenni, de adódott ez a lehetőség. Ti hogy döntenétek?
2013. jan. 25. 21:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Tuti vissza mennék, 9 hónapos már nem olyan pici és ha apukának ilyen instabil a munkája akkor ő is mennyen szerintem dolgozni a pici meg bölcsibe, jól fogja magát érezni.
2013. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%

Miért mehetnél csak alacsonyabb pozícióba vissza, ha később mennél vissza?

A céged nem hajlik arra esetleg, hogy egyelőre részmunkaidőben vegyen vissza, 4 vagy 6 órában? Ha nem, akkor azért megkérdezném, hol a családbarát Magyarország, hátha hat rájuk kicsit...

2013. jan. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Visszamennék! Elég nagy a különbség a két fizetés között amit írtál. Apuka maradhat otthon GYEDen. Sajnos a pénz nagy úr..
2013. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nálam ez attól is függ szeretem e a munkám (legalább valamennyire) ha utálom szívből DE jól fizet akkor nem mennék vissza szenvedni a 9 hónaposom mellől az tuti örülnék ha nem kell mennem még.

Ha szeretem valamennyire akkor visszamennék. A gyerek az apjával lesz, nem egy idegennel. Állami bölcsibe azért nem adnám 9 hónaposan de még 1 évesen se én nem értek egyet azzal hogy az 1 évesnek már "uncsi a 4 fal+anya" Ha van is társasági igénye azt heti 1 babaklubbal kielégítem.

Bőven ráér még közösségbe menni.

De így hogy apával lenne, ez nem kérdés.

Bár biztos hogy fájna a szívem néha hogy nekem kell visszamenni dolgozni és lemaradok egy csomó mindenről:(

2013. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
43%
Én tuti visszamennék.. Arra gondolnék, hogy érte teszem, hogy meglegyen mindene. Így meg, hogy nem bölcsibe kéne adnom, hanem az apukájával lenne otthon, el sem gondolkodnék rajta..
2013. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb baromságot, hogy egy 9 honaposnak nem elég csak az anyja...már rég olvastam!
2018. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!