Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más Anyuka is érzi amit én?

Más Anyuka is érzi amit én?

Figyelt kérdés
A Férjem reggel megy dolgozni, este jön. Hétvégente gyakran megy el szórakozni akár nélkülem is. Ma pl. céges összejövetel van, lövészet, bowling, vacsora...stb. Következő hétvégén beülnek megnézni az amerikai foci döntőjét együtt nézni a barátaival... Ide én ugye nem igazán mehetek. Egyáltalán nem sajnálom TŐle, imádom Őt ! De kicsit olyan igazságtalannak tartom, hogy én is estére ugyanolyan fáradt vagyok ( takarítás, minden nap friss vacsi, 6 hós baba nevelése..stb ) de én nem tehetem meg, hogy híradó alatt hátradőlök. Hétvégente én nem tudok elmenni, én alig tudom Mamákra bízni ( megoldható lenne, de rosszul érzem magam ha nincs velem a Manó ) A kérdés igazából az, hogy irigy vagyok mert a Párom szórakozik én meg még hétvégén is a babával vagyok ? És rosszul gondolom, hogy neki is inkább itthon kéne lennie, hiszen Együtt vállaltuk a babát...
2013. jan. 26. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Jól is gondolod, meg nem is!

Meg kellene beszélnetek, hogy egyik hétvégén ő megy el, te maradsz otthon, másik hétvégén te mész el, ő marad otthon, harmadik hétvégén otthon vagytok kettesben, negyedik hétvégén együtt mentek, Mamival marad a baba!

Ha van kire bíznod, te is elmehet él kikapcsolódni!

A babának, a Mamának is jó, ha együtt vannak kicsit, meg neked is, mert feltöltődsz a következő hétre!

Nem csecsemő már a gyermeked!!!

Nem kell otthon ülnötök, mert gyermeketek van!

2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem, mivel megtehetnéd, hogy Te is kimozdulj, így nincs igazad. Tényleg nem olyan kicsi már a baba, menj el Te is valahová, akár a férjeddel, akár barátnőkkel. Nem kell elásni magad,mert gyereked van, ez sem Neked, sem a kapcsolatotoknak nem fog jót tenni.
2013. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:) Tök jól esik amiket írtok ! Az esik rosszul, hogy Nélkülem megy... eddig együtt mentünk mindenhova, és most meg nélkülem megy. Mi mindent együtt csináltunk. De ez jó ötlet, hogy egyszer Te, egyszer én, utána meg mindketten. :) Igyekszem nem nyalogatni a sebeimet :-)) Köszi :)
2013. jan. 26. 18:31
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
De ha tudod kire hagyni a babát, mehetnél a férjeddel, csinálhatnárok programokat együtt mint esdif, de te nem akarod a babát a Mamira hagyni, akkor ne légy írígy a férjedre, és ne mártírkodj!!!
2013. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazad van :-)) Köszönöm :)
2013. jan. 26. 18:46
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én most estem be edzésről és holnap megyek tanfolyamra.a férjem ma este bulizik,ráfér.

ép nagyival.

Arról Te tehetsz hogy nincs saját életed :(

2013. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp fortyogok magamban, mert a férjem ma munkából nem haza jött, hanem egy ismerősének a szülinapi bulijára ugrott be. Én meg itthon vagyok náthásan a három szintén náthás gyerekkel, nem bírok pihenni sem... El is határoztam, jövő péntek este megyek itthonról, és kirúgok a hámból, ha meggyógyulok, ha nem :DD
2013. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj, hogy én nem járok el... hanem, h végre itt a hétvége és együtt lehetünk/lehetnénk. Vagy rosszul gondolom ? :(
2013. jan. 26. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megértelek. Nem gondolom, hogy a férjednek 100%-ig igaza lenne. Azért a babátok még nagyon kicsi, 6 hónapos. Én nem vagyok egy olyan anyuka aki képtelen másra hagyni a gyermekét, na de az enyém már elmúlt 2 éves. Amikor picike volt, nekem is rossz érzés volt, ha nem volt velem. Folyton olyasmi járt a fejemben, hogy majd nem tudják a mamák, hogy miért sír és hasonlók. :)

A férjedtől kicsit túlzás minden hétvégén eljárni. Nem azt mondom, hogy soha ne menjen, de lehetne rád is tekintettel.

Ilyenkor még a hormonok is tombolnak egy nőben. Talán ha megbeszélnéd a férjeddel, hogy mi bánt.

Szépen hangzik, hogy egyik hétvégén Te mész el, a másikon a férjed, de nem hiszem, hogy túl jól éreznéd magad, hisz azt mondod, hogy rossz érzés a babádtól távol lenni. Úgy meg nem lehet kikapcsolódni, hogy közben azon jár az eszed, hogy vajon mi van a bébivel.

Egy idő után múlik ez az érzés és akkor jöhet a felhőtlen szórakozás. :) Azok a barátok pedig, akik tényleg a barátaid, megvárnak és pár hónap múlva is szívesen mennek veled kikapcsolódni.

Az én férjem nem járt el nélkülem, kivárta, míg képes vagyok itthon hagyni a fiunkat, mondjuk az egyik mamára.

Ma is épp szórakozni készülünk, együtt. :)

2013. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát most megkönnyeztem utolsó Válaszoló ! Köszönöm a szép szavakat... Valami ilyesmi állásponton vagyok én is, csak lehet nem jól fogalmaztam :)
2013. jan. 26. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!