Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van meg itt olyan anyuka aki...

Van meg itt olyan anyuka aki nagyon egyedul erzi magat?

Figyelt kérdés
A kisbaban 4 honapos lessz jovoheten.Mikor terhes letem mar akkor nagyon egyedul ereztem magam.Sajnos nincsenek baratnoim.Es olyan rossz soha nincs senki akivel el tudnank menni setalni vagy megbeszelni a dolgokat.Sajnos a szuleim is eleg messz laknak tolunk es nem igazan jonek el hozank surun.A ferjem nagyon jo ember de o meg szegenykem mindig dolgozik.
2010. febr. 18. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sokszor egyedül érzem magam, annak ellenére, hogy nekem anyósomék a közelünkben laknak és Ők azért hetente kétszer-háromszor meglátogatnak. De én pl. azt tervezem, hogy ahogy jön a jobb idő, megyek minden nap sétálni a kisfiammal, meg a játszótérre és nálunk van szerdánként a művelődési házban baba-mama találkozó, még nem voltunk de ajánlották, hogy nagyon jó. Esetleg kérdezd meg a védőnőd, hogy milyen kisgyermekes programok vannak nálatok, szerintem ilyen helyeken jól lehet beszélgetni, barátkozni a "sorstársakkal":)


Üdv 10 hós fiúcska anyukája

2010. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős... 20 hetes voltam, mikor elköltöztünk egy tök idegen városba, férjem reggel 6-tól este 10-ig dolgozott... első hónapban intéztem a papírok átiratásást, utána kórházba jártam, védőnőhöz, vásárolni, de ez minden. Nagyon egyedül voltam messze a családomtól. Nekem a www.donna.hu oldal segített 3 anyukát találnom, akikkel utána összejártam. Ha írsz privit, küldök meghívót.

Aztán 39 hetsen visszaköltöztünk párom szülőfalujába, ahol szintén nem ismertem senkit, családomtól, barátaimtól 250 kmre... itt a szomszédasszonnyal sikerült közelebb kerülni kicsit egymással , a fia 4 hónappal idősebb, azóta is egymással sétálunk minden nap, A terhesgondozáson kezdtünk beszélgetni. Azóta -ő révén több anyukával is jó viszonyba vagyunk, ruhákat cserélünk, néha együtt sétálunk.

Ne légy bátortalan, nyugodtan a babáddal sétálva szólíts meg más anyukákat és kezdj barátkozni, nem fogod megbánni. ÉS erre jó még a dokinál várás, védőnőnél várás, vásárlás is!!:-))

Levélben állok rendelkezésedre én is bármikor, bár nem tudom merrefele laksz. Ha a falumban, akár minden nap talizhatunk, ha a mellettünk lévő nagyvárosban, akkor is összefuthatunk akár hetente is!:-)

2010. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
majdnem mindenhol vannak ilyen 'baba-mama klubok ' még vidéken is próbálják a védőnők összehozni az anyukákat Ez esetleg jó lehetőség lehet.Ha nem is lesz barátnőd, de sorstársakkal találkozhatsz. Amikor meg jön a jóidő, simán mehettek majd nagyokat sétálni....
2010. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem magyarorszagon elunk,hanem romaniaban itt nincsenek ilyen programok es nalunk vedono sincs.szoval nem igazan hiszem hogy megoldodna a dolog.de azert ti nagyon kedvesek vagytok.koszi
2010. febr. 18. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén zenész.Ha van egy kis időm, itt lógok.A barátnők bulizni járnak, hozzánk pedig egyáltalán nem jönnek már.Van egy ismerős lány, akivel iwiw-en tartom a kapcsolatot.A babával (5 hónapos) ketten megyünk sétálni, boltba, postára.Sógornőm két utcányira lakik innen anyósékkal.Eddig össz. 3-szor látta a babát.Hogy lehet ezt kibírni?Nem is kíváncsi rá?Anyósomék sem jönnek.Sokszor olyan egyedül vagyok, mint a kisujjam:(
2010. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is van 2 noverem es mindketonek van 1 fia akiket anyum nevelt az egyik meg most is anyumnal lakik a fiaval es amig o dolgozik anyum vigyaz ra.De hozank szinte soha nem jon ha meg is jo ha egy orat marad.Nekem nincs anyoson sajnos meghalt.Van olyan baratnom aki szinte soha nem hiv fell miota megvan a pici.Mi egy eleg kisvarosban lakunk sok a kobor kutya es a keregeto az uzletek picik szoval babakocsival nem lehet be meni kint nem merem hagyni mert feltem szoval mi vasarolni sem tudunk elmeni.
2010. febr. 18. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is romániai vagyok. Te hol laksz?
2010. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyszalontan.Es te?
2010. febr. 18. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Szatmárnémetiben. Annyira nincs messze, de a találkozókat szerintem nem lehet megoldani. Ha gondolod, írj privit, ha szeretnél beszélgetni.
2010. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!