Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Név választásban tudnátok...

Név választásban tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Név választásban tudnátok tanácsot adni? Tudnátok nekem olyan kisfiú nevet mondani, ami külföldön és itthon is jól hangzik, de nem tucat név mint pl.: Dávid is amiből ezer van. A vezetéknév Francia eredetű..
2013. jan. 27. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Top 3-as listám fiú nevekből:

3. Etele - nekem nagyon tetszik, bár külföldön annyira nem.. hááát...

2. Adrián - külföldön is jó (Adrian formában), és nem tucatnév:)

1. Ádám - abszolút kedvenc! kicsit sok van belőlük, de szerintem ez a férfi nevek között a legjobb. nagyon szeretem ezt a nevet, külföldön is használatos (Adam).

jó babázást!

2013. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Armand, Áron, Lukács (Lucas)
2013. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Peter, Iván, Márk
2013. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! Azt nem feltétlenül tartom fontosnak , hogy itthon is megfeleljen.. Elmondom mi mire gondoltunk :) tetszenek ezek a nevek de az a baj, egyik sem olyan kedvenc , hogy meghallom és azt mondom na ez az igazi név! Amiken mi is gondolkoztunk , az Áron mint (Aaron), Adrián mint (Adrian) , Ashton, Matthew, Dorian, Idris. Nekem tetszik még a Ryan de az már nagyon amerikai.. és maradnék az itteni vonalaknél.
2013. jan. 27. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Matthew. Nagyon tetszik, én ezt választanám.
2013. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dorian nagyon jó! Egyetlenegyet ismerek (magyart :)) és nagyon jól cseng!
2013. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adrián vagy Dorian. A Matthew az egyik kedvenc nevem, de Mo-on nagyon nem állja meg a helyét.
2013. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!