Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elalszik a babátok séta...

Ha elalszik a babátok séta közben, akkor annak érdekében, hogy ne ébredjen fel, "ruhástul" beteszitek a kiságyba?

Figyelt kérdés

Én letekerem a fűtést, óvatosan leveszem a sapkáját, és lehúzom az overall cipzárját.

Amikor felébred, van hogy le van izzadva. Ugye nem csinálok így hülyeséget?


2013. jan. 28. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

èn betolom babakocsiban és ott alszik tovább. lehúzom a zipzárt meg kitakarom és ennyi. ha melege van rögtön felébred.

mikor még tárasasházban laktunk akkor csak a mózest vittem fel.

2013. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam járni és képes 2 órával többet aludni az evést is kihagyva! Én hagyom aludni
2013. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért veszed ki a babakocsiból egyáltalán?Nem aludhat kint?
2013. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán azért mert kint még órákig aludni talán hideg van!!!! Nem????
2013. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kicsit náthás még, ezért nem hagyom kint. Egyébként kint szoktam hagyni szélvédett helyen séta után, amíg megcsinálom a dolgomat.

Ilyenkor nagyon jókat alszik. Általában 14-17 óráig.

2013. jan. 28. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is egy idő után beviszem, és a babakocsiban alszik tovább, kitakarom, lehúzom a cipzárt és ha nagyon mélyen alszik akkor a sapkát is óvatosan leveszem.
2013. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Félreérthető voltam. Nem szoktam kint hagyni 3 órán keresztül, csak addig, amíg elvégzem a teendőmet. :)
2013. jan. 28. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Én bevinném és kinyitnám bukóra az ablakot :)
2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Séta közben nem szokott elaludni a fiam, amikor igen, akkor meg azonnal ébred ahogy megáll a kocsi. Ő általában az autóban, babahordozóban alszik el. Olyankor behozom, lehúzon az overál cipzárját, kihúzom a kezeit és lábait+a sapit is leveszem. Erre nem szokott felébredni. 5 hónapos.
2013. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-5 fokig simán lehet kint altatni, akár órákat is a babákat. Annál jobb lesz az immunrendszere.

Mondom én, aki panelban lakik, nem tudom kitolni sehova, mert az erkélyünk tele van mindenfélével.

Anyósoméknál viszont nagyon jókat alszik kint a teraszon, jól felöltöztetve.


Itthon én is úgy csinálom, ahogy te: csak kinyitom az overált, meg ami alatta van, leveszem a sapit és hagyom. Ha melege van, hát legyen, utána úgysem viszem ki megint a hidegbe. De általában ilyenkor kihasználom az időt, és sarkig nyitom az erkélyajtót. Így legalább ki is szellőztetek. Bár ha becsukom, már 1 perc múlva meleg van megint....

2013. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!