Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napirendet sikerült...

Milyen napirendet sikerült kialakítanotok a 2-3 hónapos babátokkal? Éjszaka hányszor szopiztok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan napirendje volt, amilyet ő alakított magának, én alkalmazkodtam. Magyarul evett, játszott, aludt. Szerencsére magától beállt 2 hónapos korára a 3-3,5 óránkénti szopira. Nagyon kicsik még napirendhez szerintem. Most 10 hónapos, a mostani napirend is főleg az ő "műve" én csak a napközbeni alvásoknál trükközök egy kicsit.
2009. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"-3 hós korában egsz jó volt. Este 7-kor evett, éjjel 2-3-kor és aztán 6 körül. Kicsit aktívkodott, után aludt, aztán kimentünk. Délben volt egy nagy alvása. 4 után megint kimentünk, este fürdés, alvás. Összesen 6 evés.


Na ez tartott 3és fél hós koráig, azóta borul minden és még nincs meg az új rend... ÉJszaka 2szereszik, összesen 7-8 szor.

2009. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám (anyatejes) 6 hetes korától átalussza az éjszakát. Este 8-kor vacsi, reggel 7-kor reggeli.

Ez így van most is, már 9 hónapos. 2-3 hónapos korában nem igazán aludt nappal, inkább csak elszuszókált 15-20 percre napi 2-3 alkalommal, és kb 7-8 alkalommal szopizott igény szerint. A nappali alvások kb 6hónapos korára álltak be, délelőtt és délután 1-2 óra, ez azóta is így van.

2009. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám sajna nem szopizik. Este fél 9 körül van fürcsi, aztán egy kis torna (játék) ha van türelme, majd kajcsi. az éjszakát átalussza néhány napja. remélem ez így is marad. Nappal egyre többet van fenn. Evés után még 1 órát kb foglalkozok vele, aztán alszik. Délután is elég nagyot alszik. Nálunk néha összeolvad 2 etetés napközben, mert kicsit lusta.
2009. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és 2.5 hónapos elöző voltam.
2009. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!