Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hetes babát fogdosni?

Négy hetes babát fogdosni?

Figyelt kérdés

Anyósom kézmosás nélkül elakarta venni a babát és nem engedtem .Erre elviharzott (szomszédba lakik ) de párom utána ment visszajött állitólag nem haragudott meg, de otthon mosott kezet nem akart a fürdőn keresztül gázolni . Én nem szeretném ,hogy máskor is ezt tegye mert amig átjön 3 kilincset is megfog akkor meg az sem jobb .

Tudni kell ,hogy sok sok éve nyelem a sok hülyeségét majd 10 éves kislányuknkra eddig nem is nagyon volt kiváncsi csak mert lány most persze nyalizik neki is szó szerint amit nem ért a gyerek sem .. :) Rettentő hosszú lenne leirni a sok mindent ,de most ez érdekelne ti mit tennétek.



2013. jan. 28. 17:17
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
+Most kisfiam van és ő "fiúpárti "amit évkkel ezelött közölt szóval erre a nagy nyomulás.De ! Soha semmit nem csinál úgy ,hogy az nekem jó legyen .
2013. jan. 28. 17:20
 2/28 anonim válasza:

Jogos a kézmosás,főleg ilyen pici babánál.

....és már csak ilyenek az anyósok.

Szerintem beszéld meg a problémákat,szépen nyugodtan

2013. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem is fog semmiben neked kedvezni! Szólj rá nyugodtan csak ne mérgesen! Ha nem érti meg akkor kap...ja be! A gyerek az első!!!
2013. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is mosson kezet!

Amúgy már lehet kapni patikákban, nagyobb üzletekben kicsi kiszerelésben kézfertőtlenítőt, ilyen a Dettol is, ha nem akar átgázolni a fürdőszobán, akkor csak bekészíted a szobába és megkéred rá, hogy használja.

Érdekes, nálunk ebből sem az én részemről, sem a férjem részéről nem csinált gondot. Egyik sem akart semmit átadni a kicsinknek.

2013. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nálunk vidékről jöttek az anyósék és még ugyis kézmosás nélkül akarta fogdosni!
2013. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Most vettünk dettolt és somex kézfertötlenitőt !!

A jóindulatú anyósok persze nem fogdossák a baba érdeke miatt a rosszindulatúak azok meg csak azért is mindegy hogy miylen áron de árthassanak !!!

2013. jan. 28. 17:37
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van,de:egy kilincsmegfogas miatt ne reagald tul.Annyira sterilen.se jo a gyereket tartani.Persze wc,takaritas,fozes utan mosson kezet,de gondolom a gyereket ruhan keresztul fogja meg.Szajmaszkot is lehetne ennyi erovel raadni,hisz ott is ott a sok baci.
2013. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Kislányomat annó a szájából megrágott kenyérrel akarta etetni 3 hónaposan !!!!És én voltam amegjátszós ,hogy nem engedtem a gyerekre nem is igen volt kiváncsi úgy megsértödött !:D

Borzalmas egy ilyen anyós ! És azt utálom ,hogy utána meg nyalizik a pofámba ,hogy de jó a hajam pl. miután már kikészitett és látni sem birom !

2013. jan. 28. 17:41
 9/28 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos!


Én azt csináltam, hogy első alkalommal megkérdeztem kedvesen, miután megsímogatta a kutyánkat, hogy "Tetszett kezet mosni?", erre kirohant a fürdőbe, második alkalommal ő mondta amikor bejött, hogy "jajj, nem mostam kezet", de harmadik alkalom óta kérdés nélkül megy kezet mosni és csak utána jön be :)

Rá kell "nevelni" a vendégeket :))

2013. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát rá adnék is mnaszkot annyit krákog a napi 2 doboz cigitől !! A kilincsen van sztem a legtöbb baci !
2013. jan. 28. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!