Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hetes babát fogdosni?

Négy hetes babát fogdosni?

Figyelt kérdés

Anyósom kézmosás nélkül elakarta venni a babát és nem engedtem .Erre elviharzott (szomszédba lakik ) de párom utána ment visszajött állitólag nem haragudott meg, de otthon mosott kezet nem akart a fürdőn keresztül gázolni . Én nem szeretném ,hogy máskor is ezt tegye mert amig átjön 3 kilincset is megfog akkor meg az sem jobb .

Tudni kell ,hogy sok sok éve nyelem a sok hülyeségét majd 10 éves kislányuknkra eddig nem is nagyon volt kiváncsi csak mert lány most persze nyalizik neki is szó szerint amit nem ért a gyerek sem .. :) Rettentő hosszú lenne leirni a sok mindent ,de most ez érdekelne ti mit tennétek.



2013. jan. 28. 17:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi azt nem.tudtam hogy ennyire extrem a viselkedese.Hat akkor igenis szolj ra.
2013. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ennél is extrémebb !Hajjajj ... Egyébként sem vagyok rá túlzottan kiváncsi miután a lányomra ő nem volt !Nekem egyformák !
2013. jan. 28. 17:46
 13/28 anonim ***** válasza:
51%
Hát szóllj rá! Az én anyósom szerintem a tiédnél is durvább, ma pl. le mocskos k.r.ázott, mert azt mertem írni sms-ben, h köszönöm, h tegnap 5órát fogta a kezébe és ezért a gyerek 1,5 napja ordít! Mert mikor mindig jön/megyünk ölben van végig... (persze mindig szólok neki, h nem, de mintha meg se hallaná) És még sorolhatnám miket művel, h pl. adott neki teát és enni nem adott neki, mert azt hitte jól lakott a teával, és közölte ne egyen ennyit a gyerek, mert elhízik és csökkentsem az étkezéseket, vagy nyáron rakjam ki a 45fokba a napra, h megszokja a meleget... Sajnos ezek az anyósok elhiszik, h te vagy a gonosz! És ők mindent jól csinálnak, ha meg elpattan az agyad, mert eleged lett, na akkor meg te vagy a legnagyobb szemét! Sajna el kell viselni és erősnek kell lenni!!!!!
2013. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

De te hogy birod pl???

Én nekem nem megy már elviselni nem birom őt a látványát sem és ha fogja a fiamat az is rossz érzéssel tőlt el ! Pedig én nem ilyen voltam én évekig próbálkoztam de vele nem lehet jóban lenni .. nyálaskodik aztán jól hátba szúr de úgy ,hogy közben mosolyog .

Undoritó !

2013. jan. 28. 17:53
 15/28 anonim ***** válasza:
65%

ezt a kérdést én írtam ki? :)

anyósommal dettó ez a helyzet,

kisfiam születése óta könyörgök hogy mosson kezet,de nem..

elmegy wcézni és csak simán csap vizzel megmossa,mondom a férjemnek hogy szóljon már rá az ő anyja,hogy ott a szappan a mosogatószer használja már,pláne hogy ő is dohányzik,így meg pláne..mondta neki hogy -anyám ott a szappan,(nem mutatta de tuti megsértődött hogy kértük használja már a szappant,) csak nem tudom miért nem tudja ezeket az alapszabályokat mikor elvileg felnevelt 2 gyereket,vagy akkor nem volt divat a kézmosás??..

miért kell könyörögni hogy ha jön valaki első a kézmosás legyen,hisz előtte mindent megfogdosott nem olyan világot élünk mint 30 éve,most a nyakunkon a influenza stb..

azt meg rühellem hogy még majdnem szájon is csókolja !!!!

de hát ha szólok én vagyok a gonosz menye..

van egy kislányunk is ő 3 éves,de vele is szólni kellett a kézmosásra,sőt azt mondta mikor terhes lettem vele,hogy leteszi a bagót,,,azóta is teszi ..

mellesleg ígérgette hogy jön nekem segíteni Ő SAJÁT MAGA MONDTA A KÓRHÁZBA MINDENKI ELŐTT, nem én kértem hogy

-szóljál KISLÁNYOM jövök főzni ha hazajöttél ..

.. igen azóta is várom hogy jöjjön.. szomorú hogy mintaanyósnak tartja magát..

na bocsi lehet hogy eltértem a tárgytól de jól esett kiírni.

a babám amúgy 8 hetes-.

2013. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk is rá kell szólni, hogy irány kezet mosni, még mindig nem tanulta meg, pedig 6,5 hónapos a fiam.

Rühellem, hogy kinyitom az ajtót, és már egyből ott liheg a gyerek mellett.

Az első, hogy rögtön felkapja, kérdezem "kezet mostál?" - "nem, majd mindjárt" és mint később kiderült, mielőtt hozzánk jött még összekapkodta az utcán a szemetet... ennyi esze legyen, utána meg a gyerekemet fogdossa.

2013. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%
Utalod az anyosod es kesz! A konfliktusok elkerulese vegett probalj meg te okos lenni es toroljed le a kilincseket fertotlenito kendovel ha ugy gondolod attol lesz beteg a gyereked, ha mar egyszer kezet mosott otton... Egy oregasszony szokasait foleg ha kisse bunko is, nem tudod megvaltoztatni igy inkabb ne izgasd magad, mert latja es ratesz egy lapattal! Viszont megiscsak a gyerekeid nagyanyja ezert tiszteletet erdemel toled olyan szinten hogy a gyerekeid megtanuljak a tiszteletet a nagyszulo irant es a csaladban altalaban! Ennek te vagy az alapja!
2013. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%
Kezfertotlenites es maszk? Te normalis vagy? Tedd bura ala a gyereked inkabb es hadd nezegesse.
2013. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

na jó..azért annyi elvárható ha nem is más,hogy

ha bárki mielőtt hozzáérne egy kisbabához egy szappanos kézmosás alap lenne,kérés nélkül,...

2013. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
Az én anyósom is ilyen.A kisfiam 9 hónapos,1 hónapja tudtam rászokatni "kedves anyósomat",hogy mosson kezet és vegye le a cipőjét!Wc után se mosta meg,ha nem volt itt apósom vagy a férjem,mindig rá kellett szólni.Persze ő is tökéletesnek érzi magát!
2013. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!