Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hetes babát fogdosni?

Négy hetes babát fogdosni?

Figyelt kérdés

Anyósom kézmosás nélkül elakarta venni a babát és nem engedtem .Erre elviharzott (szomszédba lakik ) de párom utána ment visszajött állitólag nem haragudott meg, de otthon mosott kezet nem akart a fürdőn keresztül gázolni . Én nem szeretném ,hogy máskor is ezt tegye mert amig átjön 3 kilincset is megfog akkor meg az sem jobb .

Tudni kell ,hogy sok sok éve nyelem a sok hülyeségét majd 10 éves kislányuknkra eddig nem is nagyon volt kiváncsi csak mert lány most persze nyalizik neki is szó szerint amit nem ért a gyerek sem .. :) Rettentő hosszú lenne leirni a sok mindent ,de most ez érdekelne ti mit tennétek.



2013. jan. 28. 17:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Kedves 17/20

Tiszteletet én megadtam neki 12 éven át de van egy pont mikor ELÉG ! Tsiztelem mert nem küldöm el a jó k ...anyjába és kész ! Ha nem ő lenne már megtenném !A gyerkem nincs mit tiszteljen benne de megadja az alapot hál istennek az én részemről van egy imádott nagymamája aki tudja azt is ,hogy hogy kell bánni egy babával stb . Ez a nő amennyit már nekem /nekünk ártott azt én tudom és azt is ,hogy miért utálom persze ,hogy utálom a gyerkem miatt nem magam miatt ,mert engem nem érdekel ha megsért valaki túl leszek rajta de a gyerekemet is bántotta nem egyszer és azt nem türöm és afelé nincs tisztelet !!!

2013. jan. 28. 22:22
 22/28 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk születtek kiskutyák,Őket sem engedtem fertőtlenítés nélkül fogdosni ,nem hogy a kisbabám. Volt aki nem akart,elhajtottam. Nem cicózok :)
2013. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

18/21 -nek !

Igen normális vagyok ! Senki nem nyúlhat az újszülött gyerekemhez kézmosás nélkül télen az influenza virus közepén ! De ezt rajta kivül nem is kell mondanom senkinek ! Én tudom a maszkot is minek hoztam fel amúgy csak pl -nak mert nem kell használja de ha beteg valaki a családban még jól jöhet .

Egyébként annó cigivel aszájában ringatta a lányomat ! Na hagy ne tetszen már !

2013. jan. 28. 22:26
 24/28 A kérdező kommentje:
Dettó ugyanez még a kutyusoknál sem engedtem!!!
2013. jan. 28. 22:27
 25/28 A kérdező kommentje:

Látom más is megvan áldva az anyósával !!!

A 8-hetes kisbabásnál sem semmi a helyzet !! Amikor az ember amúgyis fáradt és stb ,, mondjuk a boldogságomat most nem hagyom ,hogy bepiszkitsa . :)

2013. jan. 28. 22:29
 26/28 anonim ***** válasza:

13. vagyok!


Ugyan ez van nálunk is! Sehogy sem bírom, havi 1× totál kiborulok, és ha valamitől a hibás akkor még valahogy pont a legrosszabb idegállapotomba még le is szólom! Persze utána megbánom, h nem az OKOSABB megoldást választottam, de mind1 is lenne! Én sem bírom már még a találkozást sem! Hál isten a párom totál egyet ért velem és látja, h az anyja totál kattant, szóval ő nem foglalkozik vele... néha rászól, de sose érdekli az anyját! Úgyhogy tűrünk. ennyit tudunk tenni... és minél kisebbre csökkentjük a találkozásokat! Aminek nem örülök a NAGYPAPA miatt, akit viszont IMÁDOK és viszont ő is!

2013. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as !

A Nagypapa nálunk is más tészta :)

Nem könnyű sehogyse akinek nincs ilyen problémája el sem hinné mennyi sok bosszúságot okoz egy kedves kis "anyóspajti" .

2013. jan. 29. 22:39
 28/28 A kérdező kommentje:
Neked is van úghy mhogy nyálaskodik? Persze akkor már az előzmények miatt semmi kedvem a jelenlétéhez sem...és ő akkor kezd el kedveskedni !
2013. jan. 30. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!