Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen nyugtalan születés...

Miért ilyen nyugtalan születése óta a 7 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Szopizáskor összevissza kalinpál, rugdos, csapkod ,alig tud ellazulni és lenyugodni. Szinte minden altatáskor dulakodni kell vele. Napközben ha nem vele foglalkozok akkor dühösen ordít, dulakodik. Nagyon ritka az a nap amikor békés, nyugodt.
2013. febr. 2. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Én azt gondolom, egy hasonló típusú gyermek anyukájaként, hogy azért ilyen, mert így született. Ő ilyen és kész.

Lányom amúgy már 2,5 éves és még mindig ilyen természetű. Fejre is állhatnék, ő akkor is ilyen lenne.

Igazából sok tanácsom nincs. Türelem, szeretet, kitartás. 20 évesen már csak ne lesz ilyen...

2013. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Hiperérzékeny vagy netán többemberes.

Valóban ő ilyen és nem lehet megváltoztatni.

Az én 8 hónapos kislányom is az születése óta.

(állandóan kézben lenne, úgy üvölt, mint akit nyúznak, ha egy kicsit nem tudok vele lenni, sokszor még mei-tai-ban is.)

Az enyém egyébként szerintem hiperaktív is lesz. Mozgásban: 6 hónaposan ült, mászott, felállt.

Pelenkázni sem lehet és öltöztetni sem azóta, egy percig nem bír nyugton megmaradni.

Csak nálunk az a baj, hogy nem első baba így mi a túlélésért küzdünk, mióta megszületett!

Ja igen és velünk alszik egy ágyban, mert különben éjszaka is végig sír, mert annyira igényli a testközelséget. Kb. 5-10-szer ébred éjszaka cicizni még most is!

Nagyon meggondoljuk egy újabb baba vállalását, teljesen kikészültünk lelkileg, fizikailag mindannyian.

2013. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Megkerdezhetem, hogy milyen volt a szulesetek?
2013. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem császár, és azt hittem emiatt ilyen.

De ezernyi helyen utánaolvastam és utánakérdeztem, és simán megcáfolható a teóriám.

első

2013. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónapos Kisfiam is ilyen. Annyi a különbség, hogy ő tápszeres. Kézben egyáltalán nem tudom etetni, mert szó szerint vergődik.

Császárral született, én ennek nagy jelentőséget tulajdonítok a viselkedésében, továbbá egyáltalán nem volt tejem, de ez a ti esetetekben nem áll fenn.

Lehet, hogy ilyen a természetük, de én reménykedem a változásban.

2013. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem hüvelyi szülésem volt, igaz elég nehéz de nagyon gyors is. Van már egy 3 éves lányom aki teljesen más, nyugodt és békés természetü. Nagyon megvisel minket is, nem tudtam hogy egy baba ilyen is tud lenni... Persze szeretem nagyon, csak sokszor tanácstalan vagyok hogy miért vergődik, dulakodik stb Most kezdtem a hozzátáplálást, amúgy anyatejes, velem alszik és sokat hordozom is szintén mei-taiban. Játszunk vele és szeretgetjük amennyit csak lehet, igazán nemtudom mit tehetnénk még...

Csak arra lennék kiváncsi hogy ezt kinövi majd? Mert egy 3 éves dulakodós már nem olyan vicces :(

2013. febr. 2. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy. Második baba, könnyen született hüvelyi úton, de náal ez csak 3 hónaposan kezdődött, most lesz 5 hónapos. De komolyan mondom lassan a hajam tépem. A nagyobbal szinte nincs is időm foglalkozni,ami nagyon bánt, mert a kicsnek állandóan van valami "problémája". arról nem beszélek,hogy éjszaka óránként ébred, napközben meg jó esetben 3szor alszik fél órát, de azt is csak babakocsiban tologatva.


Nagyon nagyon fárasztó. Azt hittem ha majd kúszik könnyebb lesz, hát nem az:(:(:(

2013. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is dettó. 16 hós és születésétől nyugtalan, kapkodós, sírós, akaratos borzalmasan! Nekem hosszú vajúdás és sok idegesség után született meg hüvelyi úton. Nálunk szerintem azért is lett ilyen.
2013. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A föld alá pontozott második vagyok.

Remélem jól szórakoznak a lepontozók!

Nekem is simán született, bár terhesség alatt sokat idegeskedtem, de a szülés könnyű és viszonylag gyors is volt.

A nagyobb 27 hónapos fiam egy angyal, de nekem sincs elég időm már rá sajnos, bár imádom mindkettőt!

2013. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontoz le, én mindenkit felpontoztam...


Én is sokat idegeskedtem a terhesség alatt, akkor lehet ez tényleg ennyire számít???....

Van egy ismerősöm akinek a fia másfél éves koráig megállás nélkül sirt mindenért, az ő anyukája is végigsírta a terhességet egyéb miatt.

2013. febr. 3. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!