Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy osztanátok be a pénzeteke...

Hogy osztanátok be a pénzeteket helyettem baba mellett?

Figyelt kérdés
52 ezer forint a bevételünk. Van egy egyévesünk. Páromnak lassan egy éve nincs munkahelye, de folyamatosan keresünk. Azóta élünk 52 ezer forintból. Ti ezt hogy osztanátok be részletesen?
2013. febr. 4. 17:17
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
két nadrág 5 ezer forint, 3 ing 6 ezer forint, egy pár cipő5 ezer forint, az összesen 14 ezer a férjemre, kb rám is ugyan ennyi minden hónapban, az 26 ezer forint ruházkodásra, amikor még keresett a párom. Azóta minden hónapban eldöntöm, hogy vagy egy nadrágot veszek, vagy egy cipőt... Babának kell havi 4 doboz tápszer és 4 csomag pelenka.
2013. febr. 4. 17:29
 12/32 anonim ***** válasza:
21%
Mosáshoz: kézzel mosni lavórban mosószappannal. Több adag ruha mehet az egy adagnyi vízbe. Utána csak öblítés, centrifugálásra rakni be a ruhákat a mosógépbe.
2013. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kell midnenhónapban valami ruhát venni? 4 csomag pelenka mire kell az rengeteg.
2013. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért költesz ennyit ruhára? Ezt én sem értem. Van kb. 5-6 nadrágom, amit használok?

Egy farmer, egy bársony, a többi itthoni.

2013. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Már mellé van táplálva, azt azért adom, mert akkor tuti minden vitaminja megvan :) De lehet, rosszul csinálom. Egy doboz tápszer 1200 forint, drogériába veszem, ott mindig van akció. Próbáltuk irattatni, de az még mindig drágábban jön ki. Igy meg kedvezményes kártyával plussz még akciósan eddig a legjobb, ahogy össze tudtam kombinálni a tápszer árát. A pelenka csomagja 1125, abból mindig négyet veszek hónap elején a drogériába. Viszont hallottam olyat, hogy bontottat vettek turinál, és fertőzés lett stb, ugyhogy azzal nem próbálkoznánk. Mosószer meg víz költségünk nincs, mert azt mindig valamelyik nagylelkű nagyszülő kifizeti.
2013. febr. 4. 17:34
 16/32 anonim ***** válasza:
Ruhát egyértelmű, hogy most nem fogtok venni egyáltalán. Ez az amit ki lehet szedni a képzeletbeli listáról
2013. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
A feliratott tápszerből 650ft egy doboz.
2013. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Igazából a többi pénz meg ételre megy, másra nem.
2013. febr. 4. 17:38
 19/32 A kérdező kommentje:
Melyik tápszert írják 650-es áron? Ez érdekelne! Egy éves a baba.
2013. febr. 4. 17:38
 20/32 anonim ***** válasza:
Humana babay fit plus újszülött korl jó, egy éves is nyugodtah ihatja. Nekem a 21 hónaposo is ezt issza, mert a tejtől megy a hasa, mondjuk mi nem az ár miatt hanem mert ezt szereti meg a doki mindenkinek ezt írja.
2013. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!