Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy osztanátok be a pénzeteke...

Hogy osztanátok be a pénzeteket helyettem baba mellett?

Figyelt kérdés
52 ezer forint a bevételünk. Van egy egyévesünk. Páromnak lassan egy éve nincs munkahelye, de folyamatosan keresünk. Azóta élünk 52 ezer forintból. Ti ezt hogy osztanátok be részletesen?
2013. febr. 4. 17:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

1 éves kor felett szerintem nem adnak tápszer receptet, hacsak nincs igazoltan allergiája a gyereknek.


Ez elég kevés pénz sajnos. De pl én biztos nem adnék már tápszert az egy évesnek, semmi szüksége rá. Nyugodtan kaphat rendes tejet, és eheti, amit ti, az fedezi a vitaminszükségletét is teljesen.

Pelenkából is át lehet térni a moshatóra, az talán valamivel olcsóbbra jön ki, mint a papír.


Ruhára és egyebekre ennyi pénzből nem fog futni. Főleg, hogy én biztos figyelnék, hogy legyen annyi tartalék mindig, hogy ha esetleg beteg lesz a gyerek, fussa gyógyszerre, mert az elég drága tud lenni.

Én biztos noszogatnám a párom, nem létezik, hogy egy év alatt nem talál melót, még ha csak alkalmit is...

2013. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Simán felírnak 1 éves kor felett tápszer ha kérem, semmilyen allergia nincs igazolva. Doki megkérdi kéreke és felírja.
2013. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Hát ennyit nehezen, talán sehogy...a ruhákról mondjatok le, amíg nincs több bevételetek...az biztos.
2013. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, ha akar, talál a párod munkát!

Ha itthon nincs, ki kell menni külföldre munkaközvetítő cégnek keresztül, vagy munkanélkülin keresztül!

De egy egy hólapátolást is elvállalhat, önkormányatnál minden nap be kell kopogni, hogy legalább közmunkára vegyek fel!

Építkezésekre be kell menni, nem e kell segédmunkás....

Nem tudom elképzelni miket esztek!!!

A férjed hogy tudja ezt elnézni...

2013. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyébként én is azt gondolom, hoygha akarna dolgozhatna és te is ha akarnál dolgozhatnál.
2013. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam és ő is humanna tápszert eszik, és 650 ft íratva 3 db fogy 1 hónapban!!!!! És nekünk is felírják semmi papírunk nincs allergiáról vagy bármiről,a dr nénik azt mondta 3!!!!!éves korig felírhatja!!!!!
2013. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Utolsó igen így van. Én fiam is épp tegnap volt 21 hónapos és nekünk is ugyan így van.
2013. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem tudok jó tanácsot adni, csak csodálni, hogy be tudod osztani ezt a kevés pénzt, nekem ez lehetetlennek tűnik, pedig én ruhákat szinte nem veszek, férjem sokszor hoz kaját a munkahelyéről, de mosni, tisztálkodni, mosogatni csak kell. Wc-papír, zsepi, ilyesmit nem tudsz megúszni.
2013. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy elég sok miden felmerült és nem nagyon látom, hogy lenne együttműködés. Pedig elvileg segítséget kértél, de nagyon csak saját magad hallod és (úgy veszem észre, bocsi, ha nem így van) nem nagyon vagy hajlandó kompromisszumokra, pedig a helyzet most ezt követeli, sajnos.

Vagy ha nem akarsz kompromisszumot kötni, akkor több pénzre lesz szükség. És akkor több lábon meg kell próbálni állni,bölcsin is gondolkodni akár,hátha neked lenne lehetőséged, közben persze a párod is kereshet tovább munkát.

2013. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ha levonjuk az említett tápszer és pelus árat és a maradék összeget osztom 30-al, akkor napi 490 Ft marad hármótoknak kajára.(egyébről nem beszéltünk, pl.állásinterjúra el is kell jutni valahogy) Ez még arra se tudom, hogy elég. Nekem ezért nagyon furcsa, hogy még ruhát vennél.
2013. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!