Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy osztanátok be a pénzeteke...

Hogy osztanátok be a pénzeteket helyettem baba mellett?

Figyelt kérdés
52 ezer forint a bevételünk. Van egy egyévesünk. Páromnak lassan egy éve nincs munkahelye, de folyamatosan keresünk. Azóta élünk 52 ezer forintból. Ti ezt hogy osztanátok be részletesen?
2013. febr. 4. 17:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Úgy látom a ruha az, amin mindannyian fennakadunk, hogy még így sem mondanál le róla.

Azt nem értem, ha minden hónapban vettetek több nadrágot, felsőt és minden hónapban cipőt(?!), akkor miért nem tudsz lemondani róla pár hónapig? Asszem van pár darab mindenből, nem hinném, hogy elhasználódtak volna, pláne, hogy otthon vagytok.

Igaza van az előttem szólónak, ilyenkor sajnos muszáj lemondani olyan dolgokról, amik amúgy természetesek.

Ha újra találtok munkát, majd újra lehet vásárolgatni.

2013. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnő talált egy hip-allergen tápszert, amit 90%-ra lehetett orvosnak felírni, így egy doboz 200 Ft.volt. Nagyon nagy segítség volt.
2013. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!