Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti bevállalnátok...

Anyukák, ti bevállalnátok plasztikai műtétet, hogy a szoptatás utáni melleitek ismét szép formásak legyenek?

Figyelt kérdés
Utálok tükörbe nézni. Terhesség előtt sem voltak hatalmas melleim, de olyan helyes kis kerek, formás cicik voltak. 7 hónapig szoptattam, elég sok tejem volt, úgyhogy a melleim nyúltak rendesen. Most, hogy már nem szoptatok, olyan, mintha két bőrdarab lógna rajtam. :( 25 éves vagyok, előre rettegek a nyártól, a bikini és top szezontól. :( Ha lenne rá elegendő felesleges pénzem biztosan alávetném magam a műtétnek.
2013. febr. 5. 09:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehet részletfizetést is? Nem is tudtam. Még meg sem mertem nézni, hogy milyen árban vannak az "új cicik". :) Nagyon jó lenne. Amitől még félek, hogy kis faluban lakunk, el lehet képzelni, hogy mennének itt a mutogatások, pletykák stb. Eléggé érzékeny vagyok ilyenekre is. De 25 évesen nem tudom hogy fogok ilyen bőrdarabkákkal együtt élni. :(
2013. febr. 5. 10:16
 12/20 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha már nem akarok több gyerket akkor bevállalnám, rajtam egyelőre még nem látszik, de még csak 3 hónapja szoptatok, tartok tőle hogy fog.. :(
2013. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A szoptatás elején még én is fülig vigyor voltam. :D Pont nyár volt, hőség, feszítettem a háromszorosára nőtt, feszes cicijeimmel a bikiniben stb. De most?? Az összes melltartóm nagy, mivel nincs mit beletennem. :S
2013. febr. 5. 10:24
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia! Írta valaki, hogy még idő kell ahhoz, hogy regenerálódjon a mell a szoptatás után, és csak 6 hónapig szoptattam a kisfiamat, most 3 éves, és csak most lettek olyanok a melleim, mint szülés előtt, eddig nekem is kisebb volt, és lógtak. De amúgy, ha csúnya maradt volna, én is tuti megműttettem volna. Minden jót!
2013. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond! PLáne, h 25 éves vagy! De ha ez kortól független. Ha az ember attól jobban érzi magát, akkor miért ne!
2013. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mivel így a második gyerek után már tudom, hogy nem fog visszaállni, ezért én is megyek amint megvan a régi súlyom. Ez fontos mert fogyás után megint lóghatnak. De csakis olyat csináltatok ami természetes olyan mint szülések előtt volt.
2013. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Persze, én sem vágyom hatalmas keblekre. :) Igaz, hogy nem voltam eleresztve mellesleg, de mégis szép dekoltázsom volt. Azt ha visszakapnám. Párom szerint tornáznom kellene, erősíteni azokat az izmokat, hogy visszahúzódjanak. Lehet, hogy valamit elérnék vele, de akkor is löttyettek maradnának. :( Nem elég, hogy tiszta stria lett a bőröm, mert az utolsó hónapban ugrott meg a pociméretem.
2013. febr. 5. 12:31
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem még ha lenne is rá keret 3 gyermeket szoptattam és meg vagyok a mellemmel elégedve és persze a férjem is akkor meg minek. Persze akinek szükséges és nincs megelégedve vele az miért ne.
2013. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kriszti310 válasza:
Ha zavar, csináltasd és ne foglalkozz más véleményével. Ha ez kell az önbizalmadnak és nem tartasz a komplikációktól. (Én sem bántam meg!)
2013. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én is erősen gondolkodom. 24 éves vagyok 2 babával (1 év van köztük) és elég elkeserítő látvány vagyok meztelenül. Futok, tök vékony vagyok de a melleimet buktam. Komolyan elmehetnék a National Geographicba a bennszülöttek mellé. Kicsik is és lógnak is..szóval még várok pár évet de ha nem változik semmi akkor szerintem műtét. Arról meg h megcsináltatod e vagy sem a falunak nem kell tudni. :)
2013. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!