Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer helyett mivel lehet...

Tápszer helyett mivel lehet táplálni a 4 hónapos babákat ha már nincs anyatej?

Figyelt kérdés
Nekem sok tejem van csak már egyszer volt,hogy nagyon lecsökkent a mennyiségem(gondok miatt)és sose lehet tudni...a tápszeres babáknak meg nagyon nagy a fejük:S
2009. szept. 4. 17:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%

Akkor a te teóriád szerint biztos anyatejes voltál, azért ilyen kevés ész szorult a buksidba.

Ez tényleg sértő a tápszeres babákra nézve.

Egy ekkora gyereknek pedig kell a tejalapú táplálás már ha érted hogy az mit jelent.

2009. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván kamu kérdés, ne menjetek bele a játékba :S
2009. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
92%
persze, h kamu. és jó gusztustalan. jajj, csak nehogy megint lebunkózzanak:))
2009. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon ráérsz kedves kérdező....én is tápszeres voltam, babám is az, mert nem volt tejem, szinte az elejétől kellett pótolni tápszerrel, de egyikünknek sem nagy a feje. Ezek a mai tápszerek már nagyon jók, nem fújják fel a gyereket, anyatej hiányában a legjobb táplálék a gyereknek. Amúgy már 4 hós kortól ehet gyümölcsöt is. Alma, banán, őszi.

8 hós babás

2009. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

HUUU mik vannak,nem szégyelled magad ?

Tudod mennyi szülöt sértettél meg!

Legalàbb elnézést kérhetnél.Gondolod adnànk tàpszert a babàinknak,ha nagy lenne a feje töle??????

2009. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%
Lááányok.....csak valami idióta unatkozik!Ne fordítsatok arra energiát hogy felhúzzátok magatokat rajta....!Hadd szórakozzon.Az ilyen kérdésekre nem is kellene válaszolni.
2009. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
Te nagyon egyszerű vagy :))
2009. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%
Kecsketejet, annak az összetétele hasonlít a legjobban az anyatejéhez. Nézz körül a neten csak jókat találsz róla.
2009. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Kedves anyukák!

Ne reagáljatok már erre a kérdésre, mert nem érdemes felbősziteni magatokat!!! Nem látjátok h kamu kérdés???

A kiiró egyetlenegyszer sem mert válaszolni senkinek...

2009. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
a tehéntejesnek üzenem,hogy a párom és az öccse azon nőtt fel és állati helyes egészséges férfi,a többieknek bocsi akinek a kicsije nem nagyfejű...én kisfiam egészséges anyatejes napi 6 decit fejek,csak érdeklődtem...:)
2009. szept. 5. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!