Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer helyett mivel lehet...

Tápszer helyett mivel lehet táplálni a 4 hónapos babákat ha már nincs anyatej?

Figyelt kérdés
Nekem sok tejem van csak már egyszer volt,hogy nagyon lecsökkent a mennyiségem(gondok miatt)és sose lehet tudni...a tápszeres babáknak meg nagyon nagy a fejük:S
2009. szept. 4. 17:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Én is tápszer ellenes vagyok, és szerintem is csak felfujja a gyereket a tápszer. Rögtön meg lehet mondani egy gyerekről, hogy tápszeres vagy anyatejes, sajna látszik ez van nincs mit tenni. Nem tudom hol laksz, de ha be tudsz szerezni házi kecsketejet akkor azt adhatod, az hasonlít legjobban összetételileg az anyatejre, na most sokan fogják írni, hogy isten ments, de nézz utánna a neten is ajánlják, és az a leghasonlobb az anyatejhez tényleg. Akitől én hordom az a lányának 3 hós korától adta mert nem volt teje, és nem akarta tápszerezni, ma tizen akárhány éves makk egészséges és azt se tudja milyen az mikor beteg valaki.
2010. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Mint az éjszaka...
2010. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló, nálad a pont!!
2010. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
ez a lisztleves ugye csak vicc???!!!
2010. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!