Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbízható, rugalmas bébiszitt...

Megbízható, rugalmas bébiszittert hol keressek kisbabám mellé? Idegent eddig nem akartam a féléves babám mellé, de úgy néz ki, hogy ez egy biztosabb megoldás, mintha a családtagok váltogatnák egymást, ill. szakember talán jobb lenne.

Figyelt kérdés

Az mennyire normális dolog, hogyha valaki családon belül felajánlotta, hogy eljönne bébiszitterkedni, de azt akarja, hogy vigyem át hozzá a babát (közel van), és pénzért vállalná el úgy, hogy nem teljesen a babára koncentrálna..?

Gondolom közben megcsinálná a házimunkát is.


Ill. ahol nézegettem hirdetéseket volt aki mozgásfejlődési problémákban otthon van, így ha gond lenne nálunk, akkor nem kéne még a babát pluszban elvinni pénzért. Sőt, házimunkát is szoktak vállalni. Tehát több szolgáltatást nyújt,mint a családtag.



2013. febr. 7. 23:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Ja, bocs nem írtam, hogy dolgozni mennék.

nem mintha itt bárkinek lenne köze hozzá, de ha már ilyen kedvesen rákérdeztél, akkor ilyen kedvesen válaszolok. :)

2013. febr. 8. 11:26
 22/23 A kérdező kommentje:

hogy miért nem vállalok részmunkaidőt? azért mert a régi cégem vár vissza, én pedig visszamegyek, ilyen egyszerű.

hosszútávon ez kifizetődőbb, mint keresni egy új munkahelyet.

és most megkérném, hogy fejezzük be az eszmecserét arról, hogy megszakad a szívem és egyebek, mert nem ez volt a kérdés, és már nagyon unom, ne haragudj.

mindenki döntse el maga, hogy mit vállal, én is ezt fogom tenni a jövőben. én sem örülök, hogy ez van, de a munkahelyemre szükségem van.

2013. febr. 8. 11:28
 23/23 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy csak nálunk van ez a félévesen-egyévesen ne add ide meg oda mizzéria. máshol meg tudják oldani, nem sérül a gyerek, és az anyuka munkahelye is megmarad?
2013. febr. 8. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!