Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányomat hogyan...

4 hónapos kislányomat hogyan szoktassam rá a vízre?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba. nem fogad el cimisüveget. pohárból, amint megérzi, hogy nem tejcsi kiköpi. az egész ruhája vizes lesz. kanálból meg úgy csinál mintha fuldokolna. ti hogy csináljátok?

2013. febr. 8. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell itatani vizzel ha elegendö az anyatej akkor ne itasd egyébként nálunk a kis kávés üvegpohár vált be
2013. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babának nem szükséges vizet inni, az enyém kb. 7 hónaposan kezdett pici kortyokat inni csőrös itatóból, de nagyon keveset, nem igazán igényelte. Még a nyári melegben is elég volt neki az anyatej.
2013. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
egyik babának sem kell víz. Fellehet nekik kínálni, de mivel folyadék az anyatej és a tápszer is, így rengeteg folyadékot bevisz naponta.
2013. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért szeretném megismertetni vele, mert félek, hogy nem fogja elfogadi. van a családban egy kisfiu (1éves), és csak a cukros teát hajlandó meginni. és én félek, nem akarok így járni....
2013. febr. 8. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki víz, csak a tápszeres babáknak. Cukros teát semmiképp ne adj neki,a szülei szoktatták rá,ôk a hibásak. Késöbb megfogja inni a vizet. Én mindhárom gyerekemnek csak vizet adtam,késöbb már a gyümölcslét sem itták meg úgy megszokták.
2013. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, szerintem ettől nem kell tartanod! Az enyém is az anyatej után csak a sima vizet fogadja el (meg a fürdővizét :) ), hiába próbáltam bármi mást adni neki (pl. csipkebogyó teát). Én iszom a csecsemő teát, néha megkínálom az enyémből, és fintorog rá, meg rázza a fejét. Mondjuk cukrosat még nem próbáltam adni neki, de azt nem is szeretnék.
2013. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 porcukormókus ***** válasza:
100%

En nem adnek neki vizet, igy hogy anyatejes.

A cukros teara meg csak akkor tud raszokni, ha azt kap toletek. Az en kislanyom is sokkal tobbet meg tudna inni teabol, de azert legtobbszor vizet kap.

Szoval szerintem emiatt ne kezdd el vizzel itatni.

2013. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Én sem adnék neki vizet. Ha nem kap cukros teát akkor hidd el meg fogja inni a vizet ha szomjas lesz. Szerintem nincs olyan gyerek amelyik inkább szomjan hal minthogy vizet igyon, csak olyan szülő van aki hamarabb feladja :)
2013. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!