Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a homeopátiáról,...

Mit gondoltok a homeopátiáról, és erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem fogalmam nincs mit higgyek. A cikk szerint egy nagy átverés az egész. De a mi régi gyerekorvosunk (aki szerintem nagyon jó doki) homeopata szakember is, szóval még orvosok is alkalmazzák.

Szerintetek?



2013. febr. 8. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, szedtem terhesség alatt, szülés közbe, majd tejszaporításra

Fiam junius óta, minden hó 9-én beteg volt, magas lázzal stb... semmi nem segített, dokink azt mondta van ilyen, végső elkeseredésembe elvittem szakemberhez, kielemezte, majd kapott alkati szert, és azóta nem volt beteg 9-én, mos volt beteg hó elején, de ez várható volt, mert mindenki kidölt a napközibe. Ő bírta szinte legtovább. Inkább tömöm ezzel a fiam, mint antbiotikummal.persze ha kell adok neki, de azért ne kelljen már midnen hónapban.

2013. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocs az offért: Miért kell a gyereknek egyből antibiotikumot adni? Az teszi tönkre az immunrendszerét. A legtöbb heveny fertőzést (láz, nátha, influenza stb.) vírus okozza, amire nem kell és nem is használ az antibiotikum. Persze néhány orvos "megelőzésként" felírja, a tudatlan páciens meg be is szedi.

Még egyszer bocsi az offért, csak ettől megyek a falnak, hogy minden szarra antibiotikumot írnak fel.

2013. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet ertek az utolsoval. En kulfoldon elek es van egy 7 honapos kislanyom. Legcsohurut gyulladasa lett, laz nelkul, viszont kohogott. A gyerekorvos rogton antibiotikumot irt fel, amire en rakerdeztem, hogy biztos kell-e. O termeszetesen nelkulozhetetlennek tartotta. En viszont nem adtam be neki, hanem elvittem egy homeopata orvoshoz. Mindent kikerdezett a babarol es o ott osszeallitott neki egy szert. 2 nap alatt jobban lett. Aztan visszavittem a gyerekorvoshoz, hogy meghallgassa azert a legzoszerveit, hogy rendben van-e, es azt mondta, hatott az antibiotikum, teljesen meggyogyult. Ennyit errol. A szer, amit kapott az immunrendszeret dolgoztatta meg, hogy legyozze a virust. Nem csodaszer, de nalunk bevallt. En annak a hive vagyok, hogy csak vegso esetben adjunk ab-t. Ha rosszabbodott volna a helyzet en is beadtam volna, de inkabb probalok enyhebb dolgokat eloszor.
2013. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!