Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális? Gyakorlott anyukák,...

Normális? Gyakorlott anyukák, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kislányom a második éjszakát töltötte itthon és egyhuzamban aludt majdnem 6 órát. Reggel mi ébresztettük. Ez normális?
2013. febr. 9. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki nincs semmi baj ezzel. SZokatlan, de normális - késöbb viszont még változhat.
2013. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk is ezt csinálta, azóta is jó alvó. A babátok nem sárgult be? Akkor aluszékonyabbak.
2013. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom kezdettől fogva átalussza az éjszakát. Este 9kor feküdt, és még mindig alszik. :)
2013. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy esetleg egy picit nem-e sárgult-e be? Akkor aluszékonyabbak.

Amúgy pedig én azt az elvet vallottam a gyerekeimnél (három van), hogy éjjel annyit aludjon amennyit csak bír egyben. Nappal max. 3 óránként etettem őket.

2013. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam besárgult, nappal egyáltalán nem volt ébren, 3 óránként kellett keltegetni és jól éjszaka ugyanez volt majdnem. 8-tól aludt (volna) hajnali 3ig, utána meg 6ig ébren volt. Nálunk tuti h a sárgulástól volt aluszékony, egyszer be is vittük az ügyeletre, mert 30 percig ébresztgettük mire felkelt, dokik meg elküldtek, h "hát már ébren van nem? akkor mi a baj?" :S Hát köszöntem szépen.......
2013. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, kicsit nyugodtabb vagyok, hogy nem csak nálunk van ez így... Para ez az első gyerek mizéria... :) Egyébként még a kórházban besárgult a kicsike, de elméletileg rendben hoztuk haza! ...és tegnap egész nap pörgött. Ma meg mást sem csinál, csak eszik, meg alszik!
2013. febr. 9. 13:07
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha egyébként eszik rendesen és van naponta legalább 4 pisis pelenkája akkor nem gond, ha viszont ezek nincsenek meg akkor inkább ébreszd fel enni.
2013. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!