Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok?

Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
van 1 22hónapos kisfiam,és az utóbbi időben nem mindig vagyok türelemes hozzá,sokszor úgy érzem elég nem bírom tovább.párom külföldön dolgozik 1évbe ha 2szer látjuk,családom messze van tőlem,senkim nincs itt mivel 3éve költöztem ide páromhoz 400kmre a szülőhazámtól.anyósom 200km-re dolgozik innen és ott is él.senkim nincsen semmi segítségem.kérem valaki írjon
2013. febr. 9. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
sokszor kiabálok vele,van mikor sírok is. olyan is elődordult már hogy rácsaptam a fenekére. emiatt bűntudatom van!!!!!! egy senki vagyok nem anya!!!! :(
2013. febr. 9. 13:16
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
"Rosz anya vagy" De kőzben ne úgy érsd a kérdésd, ki vagy készülve megérthető hogy ezt csinálod DEEEE az a kisgyermek semiről nem tehet ő csak figyelmet és szeretett akar.
2013. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kor, és ilyenkor még az is kiborulhat, akinek van segítsége. Amikor nekem volt ennyi idős a nagyobb, én is folyton bőgtem, pedig én nem voltam egyedül.

Bölcsibe még nem jár a gyerkőc? Valakihez nem tudsz közelebb költözni?

2013. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha férjed ilyen ritkán megy haza, akkor miért nem költözöl anyukádékhoz vagy legalább a településre vissza?


A másik, hogy nem rossz anya vagy hanem kiégett.

Èn elítélem a gyermek bármilyen ütését is, de ez az az eset amit én is elnézek, föleg ha anyuka meg is bánja.


Èn azt vettem észre, ha ennyire kiégett és rosszul érzem magam, akkor felveszek egy iszonyat nyugalmas képet magamra. Minden dologra kedvesen szólok a gyerekhez, mindent megkérek töle, hogy szépen csinálja, és hat. Ekkor valahogy ö is érzi, hogy most jobbnak kell lenie, és ha anya ilyen kedvesen szól akkor én is megteszem amit kér.

2013. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ez az egy évben 2szer találkozok a párommal messze áll a kapcsolattól. Miért nem költöztök oda hozzá? Vagy miért nem keresel mást?
2013. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Nekem is most volt egy ilyen időszakom, és rengeteg anyuka írt ide is mostanában ugyanezzel. Sokan vagyunk akik elfáradtnak kimerültünk és lemerültünk. Jó lenne ha valahogy fel tudnál töltődni akkor nyugodtabb lennél. Én egy homeopátiás szert vettem nekem nagyon segített sokkal türelmesebb vagyok sepia a neve.
2013. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!