Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék ha inkább...

Rossz anya lennék ha inkább tápszerre váltanék?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem bírom már a szoptatást!az a baj hogy állandóan elalszik a babám a cicin!már mindent csináltunk a párommal hogy kibírja de nem!lefekvés előtt is mindig elalszik és szinte semmit nem eszik!!aztán már fél 1-kor fent van meg 4 körül!de akkor is alig eszik!nem bírom idegileg!arra gondoltam abbahagyom a szoptatást mert így csak ő is az ideget "eszi" a tejjel!
2012. dec. 12. 13:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te eldöntötted ezt a kérdést, innen csak megerősítést vársz. Nem tudlak megerősíteni ebben. Tégy belátásod szerint!
2012. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
ha lefejed es este cumibol adod vajon akkor nem enne tobbet?Hatha a cumival nem aludna el esaz megis csak anyatej lenne.szerintem egy probat meger/
2012. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Túl kell élni ezt az időszakot sajnos. Szerintem semmiképp ne válts, esetleg pótolj hozzá esténként, de többször ne! Ezen minden szoptatós anyuka át esik, vannak ilyen időszakok a babánál. Kitartás!
2012. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
ut. előtti. Ne hasonlítsuk össze azt akinek van teje és akinek nincs. De ettől a kérdező semmiképp nem rossz anya! Én is így gondolom! Ut. voltam.
2012. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy mennyi idős a babád! Ha még nagyon pici előfordul, hogy aluszékony ezen majd átesik. Amíg szépen fejlődik, eleget eszik ezért nem kell tápszerre váltani.
2012. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint három órát kibír egy evéssel, hol a gond? Mit nem bírsz idegileg?

Természetes dolog, hogy az álmos baba elalszik a cicin...


Veled van a gond, nem a babával. Szedjél magnebéhatot, egyél omegahármat.

2012. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy mennyi idős a babád?! De szerintem is Te döntöd el! Fejni nem szoktál? Esetleg felváltva, vagy keverve is adhatnád tápszerrel.
2012. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kell az ezredik ilyen kérdés? Tényleg veszekedést kell szítani 2 naponta?

Kérdező, nagyon jól tudod, hogy ettől még nem leszel rossz anya. Én például mindent megtettem, hogy sikerüljön a szoptatás, nem jött össze...Egyedülálló anya vagyok,"apuka" a terhesség 8. hónapján lelépett, hogy köszöni szépen, neki ez mégsem kell. Semmi segítségem, szüleim sem élnek már. A testvérem segít néha amikor tud, és ennyi. Túl nagy volt rajtam így is a stressz, 2,5 hónap után feladtam a "küzdelmet", mert fontosabbnak tartottam, hogy ne legyen éhes a babám és én se tépjem ki az összes hajam és kapjak gyomorrákot az idegességtől. Ha ezért szar anya vagyok, akkor bumm.

Te sem vagy ezért rossz anya, tégy belátásod szerint.

2012. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
77%
Jaj menj már, a rossz anya fogalma nem itt kezdődik legalábbis normális emberek fejében,én azt tanácsolnám szintén hogy fejd le a tejet és add neki cumisüvegből,ha nem működik még mindig tápszerrel válthatsz de meg ér egy próbát ha még van anyatej.Nekem a babám 3 hónapos koráig volt addig kínszevedés volt az egész mert az én babám vagy ordított vagy elaludt rajta,úgyhogy én is fejtem,nekem nem volt nagy törés csak megkönnyebbülés hogy elfogyott a tej,mert teljesen kikészültem,főleg mert már a kórházba erőszakoskodtak a nővérek és éheztették a fiam mert,számomra az anyatej és a tápszer ugyanúgy étel a pici baba számára ha egyik nincs a másik is tökéletesen megfelel.
2012. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
4-5 vagyok. Egyet kell értenem azzal ha 3 órát alszik össze teheted a két kezed. Nekem volt, hogy 15-20 percenként kelt! Mai napig ezt csinálja pedig 10 hós. Nehezen de még bírom, ki használom a 20 perceket és alszok. Napközben nem alszik. Egyedül nevelem. Hidd el túl élitek. De ha akarsz válts. Ettől se rosszabb se jobb nem leszel. Baromság ez a rossz anyaság. Akkor lennél rossz anya, ha éheztetnéd és ütnéd vernéd mert nem alszik. Nem teszed. Tehát nem vagy az!!!
2012. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!