Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mi az igazság? Ártalmas...

Most mi az igazság? Ártalmas a szoptatás alatti fogyókúra?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják,hogy csak úgy olvadnak le a kilók,de olyat is olvasok,hogy fogyás esetében először a méreganyagok távoznak a testünkből és ez ugye átjut az anyatejen keresztül a babához.Valaki segítsen,mert,ha lehetne tudnék fogyni,de nem merek.Köszi.
2009. szept. 5. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.ha énylegesen fogyózól,éskevesebbet eszel,esetleg semmit akkor igen,tényleg a méreganyok bekerülnek a tejbe,de okosan étkezni,és mozogni szoptatás alatt is lehet.Figyelj oda miből mennyit eszel,és rendszeresen kezdj el mozogni,de ne sokat,olyan 10 p és figyelj oda,hogy izomlázad ne legyen,mert akkor meg savós lesz a tej.csak ezekre kell figyelni,és akkor nem lesz gond.ezeket a dokitól tudom,nem a magam véleményét irtam le.mert itt is irogatnak ám annyi hülyeséget,hogy csak na.
2009. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt erre nem fogsz érdemleges választ kapni, mert erről is megoszlanak a vélemények. Én annyit mondok, hogy elmentem professzionális zsirégetést kérni szoptatás alatt, fizetős helyre, ahol megkérdezték, hogy szoptatok-e, és mikor mondtam, hogy igen, közölték, akkor majd jöjjek vissza, ha már nem. Pedig mondhatták volna, hogy nem gond, ha csak pénzt akartak volna keresni (nem keveset). Ők is azt mondták, hogy a méreganyagok távoznak először, úgyhogy nem szabad.
2009. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok gyümölcsöt,főzeléket,sétálj ngyokat attól nem lesz semmi baj
2009. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!