Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen fogyókúra vállt be...

Ilyen fogyókúra vállt be szoptatás alatt? Az is érdekelne aki nem szoptat, hogy mit vetett be, hogy lemenjenek a kilók?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy fogytam le szpptatás mellett, hogy estére már nem ettem szénhidrátot, csak főtt toját, virslit stb. Ebédet ugyanúgy ettem, mint máskor. Reggeliből pedig valamivel kevesebbet, sokat ittam mellette és így 5-6 hónap alatt 25 kg ment le. Vékonyabb lettem, mint terhesség előtt.

Lányomnál viszont több, mint 1 év kellett, de a második terhességemnél nagyon gyorsan sikerült fogynom.

2010. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy sokat sétáltunk. Délelőtt és délután is.
2010. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt is próbáltam nem annyit enni, amennyit a szívem diktált. Az elválasztás után pedig egyszerűen JÓVAL kevesebbet ettem. Ennyi. Sport nem nagyon jöhetett szóba, mert így is el voltam (vagyok) havazva, meg hát fáradt is az ember egy kisbaba mellett. A jóval kevesebb étel meghozta az eredményt!
2010. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!