Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdte el átaludni a...

Mikortól kezdte el átaludni a babátok az éjszakát? Magától átaludta vagy rá kellett szoktatni? és ha szoktatni kellett, akkor hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szoptatás végével kezdte átaludni csak az éjszakát, 22 hónaposan, nem kellett szoktatni.
2013. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes korától kezdve magától átalussza a fiam az éjszakát.
2013. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 21 hónaposan, előbb elhagyta a reggeli, napközbeni, esti szopit, majd éjjel sem kérte. Ezek már bőven komfortcicicézek voltak, egyik napról a másikra abbahagyta őket.

Kisfiam most 5 hónapos múlt, és ő már 6 hetes korától átalussza az éjszakát (21:00-21:30-tól alszik reggel 5-ig egyhuzamban, akkor rövid szopi, majd alvás 7-ig).

2013. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hetes korától átalussza az éjszakát. Nem csináltam semmit vele. Most 9 hónapos, talán, ha 3-4 éjszaka volt, hogy felébredt, de akkor is viszonylag hamar vissza tudtam altatni.
2013. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 djudit ***** válasza:
100%
Pár hetesen átaludta, 8-4-ig, aztán szopi, és utána reggelig. Ez viszont kb 3 hónaposan megváltozott, ahogy jönni kezdtek a fogai. Mivel megszoptattam az éjjeli ébredésnél is, ha nem akart könnyen visszaaludni, rászokott, és akkor is ébredt, ha már nem fájt a foga. Aztán 13 hónaposan leszoktattam az éjjel 1 és hajnal 4 körüli szopiról. Reggel kapott tápszert, de nagyon korán ébredt így, és nem aludt vissza, 5-6 között. Aztán kapott tápszert az ágyban és visszaaludt. Mondanom sem kell, ez hiba volt, mert egyre korábban kelt ismét a tápszerért, és ha bármi miatt megébredt 3 után, akkor már tápszer nélkül nem aludt vissza. Végül most 22 hónaposan döntöttünk úgy, hogy vége a hajnali tápszernek, és kb. 3 hétre rá már átalussza az éjszakát. Nagyon nehéz volt, mert ringattuk, virrasztottunk, hogy ne sírjon,több száz napig nem tudtuk magunkat kialudni a férjemmel, de most már nagyon örülök neki, hogy kitartottunk, és mindent csak akkor vettem el tőle, amikor biztos voltam benne, hogy nem viseli meg.
2013. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!