Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelőtlenség nem használni...

Felelőtlenség nem használni légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Mentette már meg a babád életét? Ha riaszt, mit csinálsz?
2013. febr. 12. 20:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
az hogy használsz e vagy sem az a te dolgod!régen sem volt,igaz több baba halt meg bölcsőhalálban!felelőtlenségnek nem az de a babád élete is múlhat rajta!eleinte én sem akartam de nem bántam meg hogy vettünk!igen volt hogy beriasztott mert nem vett levegőt!akkor kikaptam a kiságyból és az arcát paskoltam hogy térjen észhez!nem olcsó dolog de megéri!!!
2013. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam eü tanfolyamon, úgyhogy ha riasztott volna, akkor megpróbáltam volna újraéleszteni. Bár sok esetben elég, hogy felvedd, megrázd, és újra levegőt vesz.

Amúgy inkább keljek fel a riasztásra, és hívjam a mentőket, minthogy álmában elaludjon, én meg vígan szundítsak mellette. Még ha ennek kevés is az esélye.


Tudom valakinek elvből nem fontos. Addig biztos, amíg nem ők az az egy...


Ha nincs rá pénz, akkor ez van. Biztos, hogy így is felnő a gyerek. Tehát nem mondom, hogy kötelező beszerezni mindenáron.

De ha van rá keret, akkor engem az elveim nem gátolnak meg, hogy megvegyem.

2013. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Jégtánc ***** válasza:
54%
Ha te úgy érzed magad biztonságban akkor használd.Nem felelőtlenség szerintem ha valaki nem használ,hisz azért nem mindenki engedheti meg magának.
2013. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A két lányomnál nem volt, mert igazából azt sem tudtam mire való. De most a fiamnak szeretnék, mert azt olvastam, hogy a fiúknál gyakrabban fordul elő a bölcsőhalál.


Úgy tervezem, hogy bérelni fogom. Erről mi a véleményetek?

(sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy vegyek)

2013. febr. 12. 20:36
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A bérlés tök jó lehetőség.

Mi anno megvettük, mert eü kártyára el lehet számolni.

Ha nem tudtam volna megvenni, én is béreltem volna.

2013. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Jégtánc ***** válasza:
58%
Nekem a két fiamnál nem volt,lányomnál volt mert kölcsönkaptunk:) Nem tudom mennyibe kerül a bérlés,érdemes kiszámolni hogy mennyi ideig szeretnétek használni és az úgy mennyibe fog kerülni.Érdemes körülnézni a vaterán teszveszen stb.Lehet találtok olcsóbban mint hogy bérlitek.
2013. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbb ilyen készülék 2 év múlva tönkremegy. Recseg és hasonlók. Nem tudhatod, hogy milyet kölcsönzöl, és ha pont nálad kezd el recsegni, ki kell majd fizetned a rossz légzésfigyelőt.
2013. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Jégtánc ***** válasza:
0%
2013. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem, 1500 ft/hó + 3000 a kaució.
2013. febr. 12. 20:49
 10/25 anonim ***** válasza:
17%

Elsőlányomnál még 10 hósan is reflexből rányomtam este,hogy csipogjon ha baj van...


Amásodiknál egyszer sem kapcsoltambe!:) a második csemeténk kezdetektől velünk aludt,és az anyai közelségnél illatnál, És SZÍVDOBOgÁSnÁL semmi nem ösztönzi jobban az újszülötteket,hogyvegyenek levegőt! :)


A bébiőr részemiatt összeraktuk, de nem használtamaztsem :)


Amúgy énis jártamtafolyamra, tudtam volna mit hogytegyek...


De egyik barátnőmnek beriasztott éskikapta a csecsemőt azágybólés berohantak a kórházba... :)


A nagynál 3* beriasztott, de mindig épp háton feküdtés ficánkolt ahogycsak bírt :)de lélegeznibiztos lélegzett,mert nevetett is :)

Érdekes volt!

2013. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!