Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelőtlenség nem használni...

Felelőtlenség nem használni légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Mentette már meg a babád életét? Ha riaszt, mit csinálsz?
2013. febr. 12. 20:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Bár én sem néztem utána hogy mennyi a bérlés, de a védőnőnk azt mondta hogy nem éri meg mert a baba egy éves koráig kell használni, főleg ha lesz még egy gyerkőcünk.
2013. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
De jó nektek,hogy nem tartjátok fontosnak! Na én megvettem újonnan akciósan 15 000 volt! Nagyon nagy szerencse,hogy így gondolkodtam! Pedig kislányom van és tényleg a fiúk a veszélyeztetettebbek! Ja és rázni nem szabad a gyereket mert SÉRÜL A KIS AGYA! De ez szerintem alap! Igaz ha riaszt nem ezzel foglalkozol de azért én soha nem ráztam! Nem akartam,hogy baja legyen!
2013. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem, hogy 5 hós koráig fogom használni. A lányaim lennének külön szobába, a pici meg velem (apa állandó éjszakás)
2013. febr. 12. 20:56
 14/25 anonim ***** válasza:
3 hónapos a kisfiam, éjszaka úgy tudok nyugodtan aludni, hogy be van kapcsolva a légzésfigyelő. Mi 10.000 Ft-ért vettük használtan, Angelcare 300, ami egy jó márka. Nézz körül baba börzéken, vaterán.
2013. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
miért lenne felelőtlenség? Mindenki maga dönti el hogy használ e ilyet vagy nem. Mi nem használtuk három gyerek mellet sőt első perctől csak hason aludtak el. Akkor jó használni ha volt már esetleg a családba bölcsőhalál vagy volt valami a terhesség alatt, esetleg voltak vetélések, van valami probléma a gyermekkel, dohányoztak a szülők amúgy feleslegesnek tartom
2013. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
Egy apuka vagyok! Úgy látom anyóca már írt de énúgy gondolom,ha van ilyen lehetőség mindenképp ki kell használni! Soha nem lehet tudni! Szerencsére nekünk van!
2013. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekunk nincs, 3 gyerekem van, a lànyok 10 ès 8 èvesek, a fiam 10 hònapos. En veluk aludtam, ill. a pici mèg velunk alszik.
2013. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egy szobás lakásban laktunk még, amikor megszületett a fiam. Nem vettünk figyelőt, a kiságy oda volt tolva az ágyunk mellé, az én oldalamra. Nem hiányzott a kütyü.

A kislányomnál ugyanúgy nem akartunk venni, de betegnek született sajnos, így muszáj volt. Két alkalom volt, hogy majdnem megvolt a baj, mindkétszer hamarabb reagáltam, mint a légzésfigyelő. Így lényegében csak akkor riasztott, ha elfelejtettem lekapcsolni, mielőtt kivettem a kicsit az ágyból.


Hogy mi történt?

A babám a több, kiadós böfi után is felbukta a tejet, orrán-száján jött, majd a problémája miatt megrekedt a légcsövében. Nem kapott levegőt, én bepánikoltam. Betúrtam a szájába, a hátát paskoltam, még rövid ideig fejre is fordítottam, de ami igazán használt, az az orrszívó. Nem is tudom hogyan jutott az eszembe. Az egész nem tartott a egy percnél tovább, de akkor nagyon hosszú időnek tűnt. Először a párom is otthon volt, másodszorra egyedül éltem át.

A kislánynak semmi baja, időközben a betegségét is letudta, makk egészséges.

2013. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!20:50-esvagyok


Merre laktok???Írnálprivit!Köszi

2013. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nekünk Angel care 301-es volt, bébiőr + légzésfigyelő egyben, használtan vettem 21 ezerért, majd 2 év múlva eladtam 17 ezerért
2013. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!