Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudom,nem ez a legmegfelelőbb kategória,de kíváncsi vagyok,hogy anyaként mit szóltok ehhez.A párommal mostanában nem túl jó a kapcsolatunk,hosszú lenne leírni miért,van egy két hónapos kislányunk.Olykor elhangzik a szájából viták alkalmával,hogy "takarodj hazafelé.." Az ő lakásában élünk.Kérdem én,hogy bármi is történjék(megjegyzem én nem ártottam neki,legalábbis szándékosan nem,de mindegy a részletekbe most nem megyek bele) Anyaként és minthogy az Ő gyerekét nevelem,nem érdemlek annyi tiszteletet,hogy ne beszéljen így?
2013. febr. 14. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak hasonló dolgok, mert mind a kettőnknek van saját lakásunk.

Mondjuk az én anyámmal neki nincsen gondja, tehát nem őhozzá küldött volna haza.

Szerintem, mivel utálja anyádat, némi féltékenység is közre játszik, ha már ilyen jóban vagytok, akkor legyetek is együtt :D

Azt mondom, békéljetek meg, mi is visszahangolódtunk egymásra.

Mindenesetre mocskosul csúnyán beszél, így nem beszélhetne a gyereke anyjával, akár mit is csinálsz!

Ezt kérd ki magadnak.

Illetve amikor nyugodt, akkor kérdezd meg, mi az oka, hogy haza akar küldeni elmeborult állapotában!

2013. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Második vagyok,


én ilyet még az ellenségemnek sem mondanék, mert tisztelem annyira mint embert, hogy ilyen szavakkal nem illetném.


Férjemmel mi is veszekszünk, de soha nem mondanánk egyásra ennyire durva dolgokat, és soha nem akarná hogy elköltözzek onnan. Mi úgy gondoljuk, hogy a szavaknak van jelentöségük. amit kimondunk az úgy si van. és van annyi agyunk, hogy nem mondunk ekkora bunkóságokat.

2013. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudom nekem is vannak hibáim,nem is mártírkodni akarok,csak elgondolkodtat,hogy tényleg ezt érdemlem-e.Tudok én is flegma lenni,de hogy én kezdjek ilyen stílusban egy veszekedést..meg nem is a veszekedéssel van a gond,csak nekem ezt valahogy nem veszi be a gyomrom.A szüleimnél ez nem volt szokás,és tudom hogy a baba még pici,úgysem érti,de ha most ilyen,akkor később is ilyen lesz és nem akarom,hogy ilyeneket halljon a gyerek, vagy hogy így nevelődjön és ő is így beszéljen.Tegnap azt mondta este h utál meg anyámat is,külön aludtunk, ma itthon van,de azóta egy szót nem szóltunk egymáshoz,sőt a gyerekre se nézett még rá...
2013. febr. 14. 13:21
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Fordulj segítségért (családsegítő), aki megerősít abban, hogy el tudj tőle szakadni. Ez az ember nem tisztel és nem szeret és minden perccel, amit mellette töltesz a továbbiakban, ez erősödni fog, a fizikai bántalmazásig is eljuthat. Az időnkénti kibékülések játszmák.

Ez, ami történik verbális bántalmazás! Ha nem tudnád, ez is jogi kategória, nem csak a fizikai bántalmazás. Ez az ember uralkodni akar rajtad, hatalomra tör, te pedig beleestél az áldozatszerepbe. Segítséget kell kérned, egyedül nehéz ezt a kört megszakítani!

2013. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a stílust más még a kutyájával sem ejti meg.Érdekes egy párod van:S
2013. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ezt zsokta mondani párom: Ha valami nem tetszik,el lehet menni... Aztán ha mondom neki,hogy jó pakolok a gyerekkel,akkor ordit,majd fél óra mulva bujik a fenekembe,mert tudja hogy megbántott.Vannak ilyen bunkó féle férfiak...Én tudom,hogy az enyém nem gondolja komolyan,csak könnyen felhuzza magát...De persze én is elküldöm a fenébe őt...Én is azt gondolom,hogy kitartok mellette,szeretem,mindent megadok neki,itt a kicsi is akkor rendesen beszéljen.
2013. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Elhagynám mint a sz@rt. Ez is bántalmazásnak minősül, és ha veled így beszél, a babával is így fog! Hidd el, nem a levegőbe beszélek. Fogd a babát meg a pakkotokat, és költözz.

Mi is szoktunk veszekedni, sőt, a múltkor meg is rángattuk egymást, stb... De soha, egyetlen egyszer sem anyáztuk le a másikat! Ez alapvető, hogy tiszteljük az anyósunkat, sőt, a férjem nagyon szereti anyut, így nem is mondana róla rosszat. Mi is szoktunk trágár szavakat használni, de ami nálatok megy, nagyon durva. A ház a férjemé, évek óta itt lakunk, és soha nem mondott olyat, hogy takarodjak hazafelé, akármilyen csúnyán össze is vesztünk. Ez a férfi nem tisztel téged mint nőt, és mint a gyermeke édesanyját! Ugye nem azt akarod, hogy ilyen környezetben nőjön fel a kisbabád?!

2013. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi 23 éve ismerjük egymást a férjemmel, 17 éves házasok vagyunk, de soha nem mondott ilyeneket nekem. Pedig mi is tudunk veszekedni elég vehemensen, mert a férjem elég forrófejű. Én gyűlölöm a vitákat, lebénít, napokig a hatása alatt vagyok, ő pedig olyan, hogy nagyon nehezen kér bocsánatot, inkább jön a nyomomba, beszélgetne.


A férjedet szerintem az bosszantotta fel, hogy anyukáddal voltál.

2013. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hűűű de durva dolgokat írtál. Na nekem egyszer mondana akár csak hasonlót a párom, másnap már az expárom lenne, az biztos.

A baba születése előtt is így beszélt veled? Mert akkor te vagy a hibás, ennek az embernek eleve nem szabadott volna szülnöd. Ha a baba születése óta vált ilyenné, amit mondjuk nem hiszek, akkor sem lehet megengedni ezt a hangnemet, ezt sürgősen tisztázd vele és én a helyedben elköltöznék pár hétre a szüleimhez, amíg megvilágosodik ez az idióta.

2013. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!