Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kudarcot vallottam. Egy...

Kudarcot vallottam. Egy csődtömeg vagyok?

Figyelt kérdés

Két gyönyörű lány anyukája vagyok, 27 és 6 hónaposak.

És,hogy jön a jó idő,nem tudok száz felé szakadni. Elég későn ébrednek, 8után,mire rendbeszedem őket 9 óra is van,akkor indulunk a boltba, eddig midnig utána raktma fel az ebédet, közben játszottunk mesenézés, stb. és míg délután aludtak csináltam olyan munkát amit gyerek mellett nem tudtam fürdőtakarítás pl.


De ma száz ágra süt a nap, alányom menne kifelé, a kicsi utálja a babakocsit, hordozó kizárva,mert így is majd leszakad a hátam.


Ti hogy oldjátok meg? Reggel fel kellene keljek korán megfőzni,de fizikailag képtelen vagyok rá, a kicsi nagyon rossz alvó, a legjobb éjszakánkon is minumim 5ször ébred:(:(


Hogy csináljam,hogy mindenkinek jó legyen, szinte soha nem érem magam utól, 90nm lakás, mosáás, vasalás, gyerekek, főzés.


Teljesen magamba zuhantam ,hogy mennyire rosszul csinálom:(:(


2013. febr. 16. 12:55
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ez nem kudarc és NEM VAGY CSŐDTÖMEG! Nem rég én is kiírtam egy hasonló kérdést, és nagyon sokan írtak rá, hogy jártak ebben a cipőben. Nekem 1 kislányom van, kétemberes baba, 8 hónapos, és hiába van egyedül, néha az égnek áll a hajam, nem tőle, persze hanem attól, h 100 dolog van, amit meg kellene csinálni, de nem tudok 100 felé szakadni. Ilyenkor jól jön ha leülsz egy pillanatra, és gyorsan felállítod a fontossági sorrendet... Néha nálam is eltörik a mécses, mert úgy érzem szar anya vagyok... Nem tudok tanácsot adni, hogy 2 gyerekkel hogyan csináld, mert én nem csináltam még és így nem lenne hiteles. Csak meg akartalak nyugtatni, hogy nem vagy egyedül, és hogy ne hidd magad csődtömegnek, mert szuper anyuka vagy, hidd el és ez egy nagyon nehéz feladat, csak az nem tudja, aki nem csinálta!

Egy tanács mégiscsak van,a kisebbik "rossz alvó"-hoz (én aztán TUDOM, mit jelent hogy rossz alvó az ember gyereke!), próbáld ki az Osanit-ot, homeo-s bogyó, segít a fogzáskor a nyugtalanságon, a fájdalmat is enyhíti, és elősegíti a nyugodtabb alvást! Az én lányom ettől SEM alussza át az éjszakát az igaz, de 10-12x helyett csak 1-2x kelek hozzá éjjel, nappal is sokkal könnyebben elalszik és hosszabb időre, így máris felszabadult egy kis idő, így nem úszom el annyira, mint azelőtt...

Fel a fejjel és kitartás! ;)

2013. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a sok hasznos jó tanácsot!


Be kell lássam igazatok van, kicsit lejjebb kell valóban adjam:(:( MErt eddig mindent akartam. Vasárnap mi is leültünk a párommal megbeszéltük a heti ebédet, így könnyebben indult egy kicsit a hét, előző este elkészítettem amit tudtam pl. hagymát felvágtam a pörihez,vagy a husit felkockáztam, stb...


A férjem sokat segít, csak én vagyok olyan kis dinka, hogy ha ő bejön 6 után,mindig mondja,hogy nyugodtan csináljam a dolgom,vegyek egy kád forró fürdőt. Ilyenkor meg nekem van lelkiismeret furdaláosm, hogy ő játszik a lányokkal, én pedig nem vagyok ott:(:(:(


Úgyhogy magamban kell egy kcisit rendet tenni...

2013. febr. 21. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!