Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az hogy ha 2 naponta...

Baj az hogy ha 2 naponta fürdetem 2 éves kisfiamat igy a télen?

Figyelt kérdés

Csak mert nem mondhatnám hogy nagyon "koszolódik",nem az a maszatolós fajta,mer pl ha a keze piszkos lesz,már sir hogy mossam meg neki,de azért kiváncsi lennék hogy más is van e igy..

Amúgy szeret nagyon fürdeni,csak a hideg miatt óvom,mert a fűtés nálunk elég nehézkes sajnos


2013. febr. 18. 16:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Mi is vettünk ventillátort és azzal fűtünk be a fürdőbe. Minden nap fürdünk, a gyerkőc is.
2013. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
50%

30 évvel ezelőtt Budakeszin, volt, hogy elfagyott a vezetékes vizünk, és anyu a szomszédból tudott áthozni egy vödörrel, úgyhogy kis lavórban mosdottunk meg, hónaljat nemi szervet lábunkat mostuk meg, és nem lett bajunk. És bizony amíg nem lett melegebb, volt , hogy sokáig tartott ez az állapot.

Semmi bajom nem lett.

2013. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
Képzeljétek el, nálunk meg előfordult olyan, hogy valami miatt kimaradt egy fürdetés, nem feszültünk meg, hogy csak azért is fürdessük meg, ha a fene fenét eszik is, és a gyereknek érdekes módon SEMMI baja nem lett!!!!
2013. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

Én minden nap fürdetem a lányom. Bizony a fürdő nagyon hideg és egyenlőre elővettem újból a kis kádat és abban fürdetem két évesemet. A fürdőszobára valamit ki kell találni majd. Nekünk is a napi rutin része nem tudnám elképzelni, hogy ne mosdassam meg a lányomat. Neki is felfrissülés és ő is ráhangolódik az estére.

Bajnak tulajdonképpen nem baj ez, ha nem okoz gondot a napi rituálé megváltozása.

2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Azért aközött, hogy néha-néha kimarad egy fürdés, és aközött, hogy rendszeresen 2 naponta fürdik valaki, van egy kis különbség...
2013. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%
Na akkor én bizony bar orvosi tanácsra, de egy koszos igénytelen anya vagyok. Kisfiamnak, extra száraz érzékeny bőrre van és a bőrgyógyászunk tanácsára télen csak 2naponta fürdetjük.
2013. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
na látom megoszlanak a vélemények ,gondolhattam is volna hogy igy lesz...hogy miért 2 naponta van itt meleg?azért mert ami kevés kis tüzelő van itthon a kályhába,azt 2 naponta vágom össze mikor a kisfiam végre elalszik délután,ugyanis egyedülálló anya vagyok,azt sem tudom mit csináljak nap mint nap mikor végre sikerül elaltatnom újabban,napi 1 órára legalább....mosogassak,főzzek,vasaljak,stb..és igy tudom beosztani az időmet hogy legyen fát hasogatni is ,és biztosra legyen másnapra jó meleg neki estére...mikor albérletben laktam és konvektorunk volt,én is eléraktam,minden nap,azóta is tartozom a gáz számlával,de ha nem fürdettem volna meg minden nap,túléltük volna azt is ahogy most is fogjuk,ha igy 2 naponta fürdetem :)
2013. febr. 18. 20:23
 18/32 A kérdező kommentje:
nagyon tetszett a 18.44-es válaszoló beszólása amúgy :)) egyszóval nem fog belehalni a fiam,és igy is egészséges mint a makk,hála istennek nem ezen múlik:)
2013. febr. 18. 20:25
 19/32 anonim ***** válasza:
36%

Ezt komolyan nem értem.

Ne haragudj, de ha annyira nincs pénzetek, hogy legyen elég tűzifa télire, akkor miért itt gyakorizol, miért nem próbálsz valami munkát találni inkább, vagy olvasod az álláshirdetéseket? Ha fél 5-kor ráérsz irogatni, akkor azért annyira nem vagy túlterhelve.

Én akkor még javában gályáztam :(


Amúgy, illik naponta fürödni, gyereknek, felnőttnek egyaránt.

2013. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Tuzifàra, gàzszàmlàra nem, de internetre futja. Amùgy nem lesz semmi baja!
2013. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!