Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az hogy ha 2 naponta...

Baj az hogy ha 2 naponta fürdetem 2 éves kisfiamat igy a télen?

Figyelt kérdés

Csak mert nem mondhatnám hogy nagyon "koszolódik",nem az a maszatolós fajta,mer pl ha a keze piszkos lesz,már sir hogy mossam meg neki,de azért kiváncsi lennék hogy más is van e igy..

Amúgy szeret nagyon fürdeni,csak a hideg miatt óvom,mert a fűtés nálunk elég nehézkes sajnos


2013. febr. 18. 16:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ahogy én kivettem a kérdező szavaiból nem a fára nem jut pénze, hanem összevágni, hogy utána a kályhába tudja tenni. Azért ez ne egy és ugyan az. Egyedülálló anya kevés a szabad ideje én inkább így értettem a válaszát.

2 évesét kis kádba fürdető anyuka vagyok.

2013. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
27%

Akkor itt nem az a baj, hogy te 2 naponta fürdeted-e vagy fürdeted-e egyáltalán a gyerekedet, hanem itt sokkal súlyosabb gondok vannak.

Először is, ha kevés a tüzelőd, akkor ha más választás nincs, menj be az önkormányzathoz és kérj fűtési támogatást vagy valamilyen hozzájárulást!

A másik meg, hogy igen is, állj neki és csinálj időrendet, napi beosztást! Nagyon sok egyedül álló anyuka van még rajtad kívül vagy olyan anyuka, aki a nap nagy részében egyedül van otthon és neki kell mindent megcsinálni a házimunkát illetően is, meg akár a ház körül is és mégis megoldja. Plusz még a gyerekét is ellátja. És nem kell annak a szerencsétlen gyereknek fagyoskodni.

Miért nem viszed ki magaddal a kisfiadat és csinálod meg úgy a fahasogatást? Neki is kell a friss levegő, így legalább 2 legyet üthetsz egy csapásra.

Jó magam is így csináltam. Hiába nem vagyok egyedül álló anyuka, de hónapokon keresztül nem csak magunkra, de még anyósomékra, meg a sógoromra is én főztem, mostam és takarítottam, plusz mivel vidéken élünk itt vannak állatok is (baromfik, sertések), ezeket mind elláttam, plusz ugye a gyerekemmel foglalkoztam, boltba jártam és mindenhová én készítettem be és hasogattam a fát. És egyedül sajnos, segítség nélkül. De mindennel kész voltam délután 3-ra kb. Így még magamra is volt egy kis időm. Mindent meg lehet oldani, csak szervezés kérdése.

2013. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
29%

Hihetetlen, hogy mennyi észosztó szuperanya van itt, aki ha beledöglik is, állítólag(!) mindent és mindig előírásszerűen megcsinál...

Szegény kérdező csak egy egyszerű kérdést tett fel a fürdetéssel kapcsolatban, de itt már mindenki beossza a pénzét és az idejét is.

Kedves kérdező, ilyen picit téli időszakban még nyugodtan fürdethetsz két naponta, legalább kevésbé szárítja a bőrét. Nekem ez a véleményem.

Sok sikert kívánok!

2013. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

És te elolvastad, hogy miről van szó?

Nem vagyok szuper anyuka, de ha nem lenne elég tüzelőm és nem lenne időm fát hasogatni és ezért a gyerekem fagyoskodna és nem tudnék ebből kifolyólag megteremteni neki alapvető életfeltételeket, mint azt, hogy legyen meleg minden nap a szobában, akkor bizony rohadtul elgondolkoznék a körülményeimen és hogy hogyan lehetne rajta változtatni!

Nem észt osztottam, csak tanácsot adtam, hogy mit tegyen, hogy ne legyen ilyen nehéz helyzetben!

2013. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
29%

Az összes okoskodó nyugodtan büdösödjön meg!

íme egy cikk, amit minap találtam!


pont az ellenkezőjét állítja!


[link]


hagyjátok már a sterilitást.

könyörgöm, ha nektek kéne fát vágni, vagy olyajat behordani, majd megtudnátok a magyarok istenét!

elkényeztetett népség!

panelből könnyű osztani az észt!

2013. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Bocsánat, olajat, tehát fűtőolajat, mi azzal fűtöttünk Budakeszin.

Azért is le lettem pontozva. Dupla büdi! Fúúúúj!!!

2013. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Vegyél be egy nyugtatót. Senkit nem érdekel mivel fűtöttél.
2013. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%

Hát először is, egy 2 éves már rég nem csecsemő...a cikk 1 év alattiakról szól, nem egy izgő mozgó 2 évesről!

Másodszor azt senki nem mondta, hogy öntse nyakon egy flakon tusfürdővel...a fürdetés módjáról és mikéntjéről szó sem esett!

2013. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
1. kártyás netem van,modemben,amit úgy kaptam.nem fizetek érte többet,mintha havonta feltölteném! 2 kedves szorgos anyukák,apukák,nem kell ezen marakodni,felőlem ti aztán a Dunába is dobhatjátok a gyereketeket,ha úgy nyugton alusztok majd,de hogy ránk még soha senki nem mondhatta hogy BÜDIK vagyunk,az is biztos,annyira azért nee,mert ha kevés fűtő anyg,és idő is van a tüzeléshez,én ha mást nem hát alaposan át törölgetem a fontosabb szerveit törlőkendővel aznap mikor kihagyom a fürdetést szóval be lehet fejezni,nem vagyok kiváncsi a lenéző véleményekre,ja és ha ez megnyugtat valakit,épp aludt a fiam mikor ezt a kérdést kiirtam,amit bánok is,mert sok gyenge elméjű okoska nem tudja normálisan elolvasni akérdést sem,és itt osztja,én anyagi,ő meg lelki csóró biztosan!!aki meg pozitivan állt hozzám,köszönöm a válaszát!!szerintem sem hal bele a gyerekem ha nem minden nap van megfürdetve TÉLEN,és EZ A LÁNYEG! na szép napot
2013. febr. 20. 14:28
 30/32 A kérdező kommentje:
LÉNYEG bocs,mielőtt ebbe is belekötne valamelyik.. :/
2013. febr. 20. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!