Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamik, van itt olyan, aki...

Kismamik, van itt olyan, aki szülés után is szédeleg, zsibbad a lába? Én előtte is szédelgős voltam, de most a legrosszabbra gondolok:vajon agydaganat lehet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a lábam zsibbadt el mindig annyira, hogy ráállni nem tudtam csuklott össze alattam.

Majd egy fél évig így volt a torna változtatott ezen. Mikor szültél?

Eszel rendesen pihensz is? Jó tudom gyerek mellett nem könnyű, iszol rendesen?

2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jééézusom, dehogyis, ne is gondolj ilyenre...ezer oka lehet a szédülésnek.

Alacsony vérnyomás,lehet,hogy a hormonok,fáradt vagy,vashiány,stb.

Nekem nagyon alacsony volt a vasam szülés után,sok vért vesztettem,szédültem,álmos voltam állandóan. Ne izgulj.

2013. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja szültem ,de előtte is sokat szédelegtem.Volt olyan ,hogy reggel felkeléskor annyira szédültem ,hogy nekimentem a falnak.De elég kevés folyadékot iszom.Fáj a nyakam ,gerincem és eléggé stresszes vagyok.a várnyomásom terhesség alatt mindig alacsony volt,most meg felmegy 150-re is
2013. febr. 19. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez vérszegénység, vas- és magnéziumhiány. Ugyanez volt nekem is. Szedd továbbra is a vastablettát, amit terhesség alatt gondolom, szedtél, valamint a Gravidát vagy más terhesvitamint is érdemes tovább szedni. Szedj valamilyen magnéziumtablettát is, legjobb a Magnesii Citrici. És egyél sok vastartalmú ételt.
2013. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!az éjszaka is ahogy felkeltem a babához,olyan szédülés fogott el ,hogy azt hittem nem birom ellátni.megijedtem ,hányingerem lett,melegség és kivert a víz.nagyon félek,nehogy valmi komoly legyen.fáj most is a hátam ,nyakam,tarkóm .nektek volt ilyen
2013. febr. 20. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
hiszti
2013. ápr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!